اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در باز شدن پروتیوس7.10 در ویندوزxpsp3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در باز شدن پروتیوس7.10 در ویندوزxpsp3

با سلام من برنامه رو به صورت صحیح نصب کردم همه چیزشو هم رعایت کردم ولی وقتی بازش میکنم یه کاذر ارورر میاره مینویسه send erorr ویه گزینهdont send erorrوقتی سند ارورر میزم یه کادر دگه میاره که یه اوکی میزنم میره اصلا اون صفحه لود شدن رو هم نمیاره.راستش برنامه رو تو سون و xpهای قدیمی امتحان کردم خوب جواب داده ولی این ویندوز جدید xp sp3رو نصب میکنم اروورر میده خواهشن کمک کنین الان با ویندوز 4سال پیش کار میکنم
    a happy person is one who wants happiness for other

پاسخ : مشکل در باز شدن پروتیوس7.10 در ویندوزxpsp3

نوشته اصلی توسط student2011
    با سلام اون کادر واسه حل مشکل از راه دور ماکروسافته هیجوقت send اونا نزن چون اطلاعات سیستمتو میفرسته برا ماکروسافت. بعدم اون ارور سیستمه یعنی مشکل نرم افزاری داری. سعی کن ورژن برنامه یا ورژن ویندوزو عوض کنی احتمالا درست میشه.
    ممنون که جواب دادین من بخاطر این ویندوزم رو تغییر دادم یه ویندوزxp قدیمی زدم یه سوال دارم اگه برم همون ویندوزxp sp3رو نصب کنم وپروتیوس ورژن7.7 رو نصب کنم این ورژن میتونه اون فایلهایی که با ورژن7.10 نوشتم وسیو کردم رو باز کنه؟؟؟؟

دیدگاه

احتمالا فقط ورژن قدیمی نتونه ورژن جدیدو باز کنه ولی فکر نکنم برعکسشم صادق باشه. :read:
      امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
      از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sky_man847
        با سلام من برنامه رو به صورت صحیح نصب کردم همه چیزشو هم رعایت کردم ولی وقتی بازش میکنم یه کاذر ارورر میاره مینویسه send erorr ویه گزینهdont send erorrوقتی سند ارورر میزم یه کادر دگه میاره که یه اوکی میزنم میره اصلا اون صفحه لود شدن رو هم نمیاره.راستش برنامه رو تو سون و xpهای قدیمی امتحان کردم خوب جواب داده ولی این ویندوز جدید xp sp3رو نصب میکنم اروورر میده خواهشن کمک کنین الان با ویندوز 4سال پیش کار میکنم
        این روش رو هم تست کنید، ممکنه جواب بده(30%):
        فقط فایل پروتئوس با پسوند DSN رو داخل یک پوشه جدا کپی کنید و اجراش کنید.
        همین
        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺

این روش رو هم تست کنید، ممکنه جواب بده(30%):
          فقط فایل پروتئوس با پسوند DSN رو داخل یک پوشه جدا کپی کنید و اجراش کنید.
          همین
          منظورتون رو نفهمیدم چیکار کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sky_man847
            منظورتون رو نفهمیدم چیکار کنم
            ببینید، فرض کنید شما پروژه پروتئوستون رو به نام test ذخیره کردید، وقتی اجراش میکنید پروتئوس دو-سه تا فایل با پسوندهای مختلف تو پوشه مربوطه می سازه، شما فقط فایل test.DSN رو بردارید و داخل یک پوشه خالی کپی کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
            اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X