اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با Victor88

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با Victor88

من یه ویکتور 88C دارم که هی ولتاژش قات میزنه روی یه عدد گیر میکنه و وقتی به یه منبع ولتاژ وصلش میکنم هی چرتوپرت نشون میده! شما هم با این مشکل برخوردین ویکتور دارها

پاسخ : مشکل با Victor88

منم از این دارم کلا یک جنس همه کاره هیچ کارست برا ما بی پولا کار راه اندازه برا پول دارها آشغال ...........چند روز پیش دما سنجش قاطی کرده بود دمای محیط را 80نشون می داد حالا که فعلا دقیق کار میکنه.یدونه هم مارک یونیت دارم فرکانس مترش برق شهر را 4khzنشون میده :eek:
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400
      منم از این دارم کلا یک جنس همه کاره هیچ کارست برا ما بی پولا کار راه اندازه برا پول دارها آشغال ...........چند روز پیش دما سنجش قاطی کرده بود دمای محیط را 80نشون می داد حالا که فعلا دقیق کار میکنه.یدونه هم مارک یونیت دارم فرکانس مترش برق شهر را 4khzنشون میده :eek:
      کسی دیگه هم این مشکلو داره؟ :NO:

دیدگاه

منم ویکتور دارم ولی لین جوری نشده :mrgreen:

اما یه بار رو یه ولتمتر دیگم همچین دری وری هایی دیدم. علامت باطریش روشن نشده؟

مال من باطریش ضعیف شده بود،عوض کردم اوکی شد!
        پشت به کنکور ، رو به سربازی...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط black-8
          منم ویکتور دارم ولی لین جوری نشده :mrgreen:

اما یه بار رو یه ولتمتر دیگم همچین دری وری هایی دیدم. علامت باطریش روشن نشده؟

مال من باطریش ضعیف شده بود،عوض کردم اوکی شد!
          شادی اونم چک میکنم ببینم چطور میشه

دیدگاه

دوستانی که این مولتی متر را دارند:

من امروز فیوز مولتی مترم سوخت و موقعی که فیوز را در آوردن با تعجب دیدم فیوز 12آمپره اما روی مولتی متر نوشته تا20آمپر اندازه می گیره قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400
              دوستانی که این مولتی متر را دارند:

من امروز فیوز مولتی مترم سوخت و موقعی که فیوز را در آوردن با تعجب دیدم فیوز 12آمپره اما روی مولتی متر نوشته تا20آمپر اندازه می گیره قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              جدی میگی! برم ببینم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
                جدی میگی! برم ببینم
                دروغم چیه :mrgreen:شما هم یک چکی بکنید ببینید از شما هم این شکلیه ؟؟؟؟؟؟؟؟تو این مولتی متر از همه ضایع ترش اینه که باید کلی پیچ باز کنی تا به فیوز برسی .............دستگاه کار را بندازیه اما طراحیش افتضاحه
                ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X