ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 14 از 15 نخست ... 456789101112131415 آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 141
    2021/01/26
    3
    5

پاسخ : ساخت فلزیاب از 0تا100

هر زیبا رویی یک عیب دارد. این یک مثل است که در مورد مدارات فلزیاب صدق می کند. یا مدار پیچیده است یا تنظیمات و ولوم زیاد دارد یا فیبر مدارچاپی اش مخدوش است. یا عمدی یا سهوی یک قطعه جابجا درج شده و الی ... حسرت زمانی برا آدم پیش میاد که بعد کلی مطالعه و دوندگی و هزینه ، قطعات مداری را پیدا و فیبرش را تهیه و مونتاژ می کنی اما نتیجه نمی گیری . من یک مهندس الکترونیک نیستم . براساس مطالعات و طراحی یک مهندس من مداری را مونتاژ و انتظار استفاده و کارکرد از مدار دارم. بعد از مدتها جستجو در بین مدارات با این توضیح که نمی خوام مدارم میکروپروسسور داشته باشد ( تنظیمات را پیچیده می کند و. باید دانش پروگرام کردن رو داشته باشی برنامه نویسی بلد باشی) بعد کلی جستجو مدارات زیادی دیدم. فایل هایی خریدم. در آخرین تصمیم یک مدار را انتخاب کردم از آرشیو نشریات خارجی بنام EE treasure hunter در نشریه everyday electronc 1985 ; که بعد ها دیدم این مدار همان مدار استاد بخت آور است. تا شروع کردم به مطالعه دیدم که این مدار در شماتیکش مشکل دارد و این اشتباه را ایرانی ها و جناب stuart1 متوجه و اصلاح نموده اند با قبول این اشتباهات شروع به جستجوی قطعات کردم که نتیجه این شد که کریستال کوارتز 40 کیلو و آی سی TLC555 کمیاب یا نایاب است که بناچار این طرح را هم گذاشتم کنار.نهایتا کیت مینی متال100 نیوکیت را با توجه به کلیپی که از میزان بردش در سایت دالقک دیده بودم پسندیدم. مراجعه کردم نیوکیت که این کیت را از فروشگاه برداشته. اگر آی سی 4066 نیازبه پروگرام کردن نداشته باشه بهترین مدار برای امثال من است. دوستان کمک کنید این مدارو بسازیم. و این کمک از کسانی برمیاد که این کیت رو قبلا خریده و به شماتیک و قطعات مدار دسترسی داشته باشند. اگر کسی نقشه رو داره آپلود کنه.مشکل حقوقی و کپی رایت هم فکر کنم نداشته باشد چون شرکت سازنده اعلام کرد که این محصول منسوخ و متوقف شده است.
    ویرایش توسط asad1339 : 2021/01/26 در ساعت 20:27
    2021/01/26
    3
    5

این لینک کارنمی کنه . ممکنه دوباره آپلود کنی؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

[QUOTE=protelworker;540780]فعلا دست به نقد این pdf روداشته باش تا ببینیم بقیه دوستان چی میگن...

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

لینک کار نمی کنه! ممکنه دوباره آپلود کنین؟
    2021/11/04
    1
    1

سلام من یه سوال دارم که خیلی فکرم رو مشغول کرده اونم اینک ه چندین کلیپ تو یوتیوب دیدم که با فلای بک تلویزیون و یه باتری ۹ولت و یه بلندگو و مقداری سیم نازک روکش دار یه فلزیاب میسازن نمیدونم واقعی هستن یا نیستن چون من روی چهار تا فلای بک البته از روی تلویزیونهای خراب کندم امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداد حالا اگه واقعی هستن یعنی فلای بکهای من همش.ن سوختن؟ چطوری میتونم با مولتی متر تستشون بکنم ممنون میشم راهنمایی بکنید
    2021/11/09
    80
    18

پاسخ : ساخت فلزياب از 0تا100

سلام به همگی من یکسری سوال ذهنم رو درگیر کرده که ممنون میشوم راهنمایی کنید یکسری کلیپهای تو اینترنت ویوتیوب است که با فلای بک تلویزیونهای لامپی فلزیاب میسازن آیا اینا واقعیت دارن اگه دارن من روی سه چهار تا دسته دوم فلای بک انجام دادم ولی جوابی نگرفتم یعنی فلای بکها خرابن؟
    و همچنین یک نفر با بورد ساعت زنگ دار و اضافه کردن یک خازن و مقاومت یه فلزیاب ساخت آیا اینها واقعی هستن الخصوص با فلای بک تعداد خیلی زیادی از هند از اروپا و.... نشون میدادن همشونم با یک روش که با فلای بک فلزیاب میسازن!!!
    ممنون میشوم راهنمایی بکنید

سلام مجدد ان شاالله همگی سالم و سلامت باشید
    لطفا یک مدار فلزیاب بزارید که حداقل یک متر عمق رو نشون بدهد
    و اینکه نقشه مدار ساده و واضح باشد که مثل من که زیاد وارد به نقشه خوانی نیستیم بتونیم راحت قطعات رو تشخیص بدهیم و اینکه با قطعاتی ساخته شده باشد که راحت تو بازار پیدا بشه و قیمت بالای نداشته باشه اگه بتونید مداری با این مشخصات به من معرفی بکنید واقعا سپاسگزارتان میشوم.موفق و سربلند باشید
    2020/07/17
    گلستان ،گنبد کاووس
    2,952
    2,411

پاسخ : ساخت فلزياب از 0تا100

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjanam

سلام به همگی من یکسری سوال ذهنم رو درگیر کرده که ممنون میشوم راهنمایی کنید یکسری کلیپهای تو اینترنت ویوتیوب است که با فلای بک تلویزیونهای لامپی فلزیاب میسازن آیا اینا واقعیت دارن اگه دارن من روی سه چهار تا دسته دوم فلای بک انجام دادم ولی جوابی نگرفتم یعنی فلای بکها خرابن؟
    و همچنین یک نفر با بورد ساعت زنگ دار و اضافه کردن یک خازن و مقاومت یه فلزیاب ساخت آیا اینها واقعی هستن الخصوص با فلای بک تعداد خیلی زیادی از هند از اروپا و.... نشون میدادن همشونم با یک روش که با فلای بک فلزیاب میسازن!!!
    ممنون میشوم راهنمایی بکنید

سلام مجدد ان شاالله همگی سالم و سلامت باشید
    لطفا یک مدار فلزیاب بزارید که حداقل یک متر عمق رو نشون بدهد
    و اینکه نقشه مدار ساده و واضح باشد که مثل من که زیاد وارد به نقشه خوانی نیستیم بتونیم راحت قطعات رو تشخیص بدهیم و اینکه با قطعاتی ساخته شده باشد که راحت تو بازار پیدا بشه و قیمت بالای نداشته باشه اگه بتونید مداری با این مشخصات به من معرفی بکنید واقعا سپاسگزارتان میشوم.موفق و سربلند باشید
    سلام و درود،
    ساخت فلزیاب با فلای بک و برد ساعت کاملا دروغ
    هست.
    مثل داستان انرژی رایگان و free energy

اما این مدار میتونه جواب شما رو بده:

ساختنش سادست،
    قطعاتش پیدا میشه و ارزونه
    و تا 1 متر برد داره.
    موفق و پیروز باشید.
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    Hidden Content
    2021/11/09
    80
    18

سلام دوستان عزیز خواهشا بجای بحثهای فلسفی و زیاد که خیلیها شاید متوحه هم نشوند بیاید نقشه ساده وبا اسم تمام قطعات مداری که خودتون ساختید و ازش نتیجه گرفتید تو عمقهای مختلف حالا اگه یک متر به بالا باشه که بهتره رو به اشتراک بگذارید اینجا این نوع نقشه ها بیشتر بدرد میخوره بعد روی ساختش و کیفیتش کسی نظری داره بزاره
    پس لطفا یک مدار واقعی دقیق و عملی بیش از یک متر عمق بزنه قطعاتشم ارزون و راحت پیدا بشه و نقشه شم ساده و مشخص باشه رو لطفا بزارید سپاسگزارم

سلام دوستان عزیز خواهشا بجای بحثهای فلسفی و زیاد که خیلیها شاید متوحه هم نشوند بیاید نقشه ساده وبا اسم تمام قطعات مداری که خودتون ساختید و ازش نتیجه گرفتید تو عمقهای مختلف حالا اگه یک متر به بالا باشه که بهتره رو به اشتراک بگذارید اینجا این نوع نقشه ها بیشتر بدرد میخوره بعد روی ساختش و کیفیتش کسی نظری داره بزاره
    پس لطفا یک مدار واقعی دقیق و عملی بیش از یک متر عمق بزنه قطعاتشم ارزون و راحت پیدا بشه و نقشه شم ساده و مشخص باشه رو لطفا بزارید سپاسگزارم
    2012/06/28
    36
    22

دلتا پالس خوبه.بیشتر از یکمتر میزنه
    2021/11/09
    80
    18

سلام لطفا منو راهنمایی بکنید کدام یکی از این دو مدار رو بسازم بهتره