اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای هدر برد lpc2368

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای هدر برد lpc2368

:cry2:سلام. من امروز هدر برد lpc2368 شرکت eca رو خریدم. گفته که باید برنامه تون از آدرس 0x2000 شروع بشه. من نمی ذونم چجوری این کارو بکنم.خواهشاً کمک کنید عصابمو خرد کرده. درضمن من از کامپایلر IAR استفاده می کنم. :cry:

پاسخ : کمک برای هدر برد lpc2368

سلام منم امروز این برد را خریدم و همین مشکل شما را دارم من با iar کار می کنم اگر کسی می تونه کمک کنه :agree:
    دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
    وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
    او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

دیدگاه

سلام
      همه کامپایلرها امکاناتی برای تعیین شروع حافظه کد، مقدار Stack و چیزهای دیگه دارند. برای IAR نمی دونم کجاست ولی مطمئناً داره. توی Keil از منوی بالا Target Options رو انتخاب کنید و توی تبِ Target، پایین سمتِ چپ، Read/Only Memory Areas، آدرس شروع حافظه داخلی میکروکنترلر، IROM1، رو به مقدار دلخواه تغییر بدید.

برنامه از همون آدرس شروع میشه.
      معمولاً برای میکروکنترلرهایی که bootloader دارند، چون یه قسمتی از حجم حافظه کد قبلاً اشغال شده، این کار رو می کنند که برنامه کاربر در فضای خاصی از حافظه نوشته بشه و تداخلی با برنامه bootloader نداشته باشه.
      بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

سلام

تو کامپایلرکیل به شکل زیر عمل کنید:

از منوی Flash گزینه Configure Flash Tools رو بزنید. در پنجره باز شده برگه Target رو بزنید. سمت چپ پایین نوشته : IROM1: 0x0 شما باید به جای 0x0 بنویسید 0x2000.

دیدگاه

خوب نقطه شوع برنامه مشکل کامپایلر نیست که مشکل پروگرامره

شما باید به پروگرامر حالی کنید تا از آدرس 200 شروع کنه به نوشتن روی فلش
          تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
          داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X