اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوئیچ آمپر بالا؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوئیچ آمپر بالا؟؟

سلام بچه ها.یه قطعه الکترونیکی میخام که بتونه نو مداری با ولتاژ380 ولت و جریان 30 آمپر،سوئیچینگ انجام بده.بین ماسفت و IGBT و...چیزی هست که کارمو راه بندازه؟؟؟ oo:ممنون میشم راهنماییم کنید

اضافه شده در تاریخ :
    راستی من این قطعه را برای استفاده تو یه مدار 3 فاز میخام.در واقع این سوئیچ ها کار یک کنتاکتور تو مدار مکانیکی را میکنه اگه امکانش هست تو مدارش هم کمکم کنید،بهم بگید تامکانیکشو کامل توضیح بدم.مرسی :smile:

پاسخ : سوئیچ آمپر بالا؟؟

نوشته اصلی توسط mt23
    قطعه الکترونیکی میخام که بتونه نو مداری با ولتاژ380 ولت و جریان 30 آمپر،سوئیچینگ انجام بده.بین ماسفت و IGBT و...چیزی هست که کارمو راه بندازه؟؟؟
    بستگی شدید داره به نوع بار و فرکانس سوئیچ زنی

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

مشخص نکردی برای ولتاژ متناوب میخای یا مستقیم .
      اگه متناوب هست باید از اس اس آر یا ترایاک یا تریستور استفاده کنی .

دیدگاه

من یه مدار سه فاز میخام که 3تا بار تو خروجی این 3 فاز هست،در صورتی که 1 یا 2 تا از این فازها قطع شد ،بار فاز قطع شده از طریق فاز دیگه تامین بشه و غیر فعال نشه،در واقع میخایم همیشه 3 تا بارمون فعال بمونه(مگر اینکه 3 تا فازمون قطع بشه). :rolleyes: ولتاژ و جریان بار همون 380 ولت و 30 آمپره!مدار پیشنهادیتون چیه؟؟؟

دیدگاه

اینو جای دیگه گذاشته بودم ینجا هم میذارم شاید به درد شما بخوره
          ولی هرکدوم یه سری مشکلات دارن مثلا GTO درایو کردنش خیلی سخته یا IGBT یه آی سی گیت درایور لازم داره و...

دیدگاه

من یه مدار سه فاز میخام که 3تا بار تو خروجی این 3 فاز هست،در صورتی که 1 یا 2 تا از این فازها قطع شد ،بار فاز قطع شده از طریق فاز دیگه تامین بشه و غیر فعال نشه،در واقع میخایم همیشه 3 تا بارمون فعال بمونه(مگر اینکه 3 تا فازمون قطع بشه). :rolleyes: ولتاژ و جریان بار همون 380 ولت و 30 آمپره!مدار پیشنهادیتون چیه؟؟؟
            مجموع جریان هر سه 30 آمپر هست یا تک تک 30 آمپر میخوان؟

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

هر فازی 30 آمپر میکشه دوست عزیز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X