اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد زمان و تاریخ کامپیوتر بر روی چارت (محورx)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد زمان و تاریخ کامپیوتر بر روی چارت (محورx)

سلام خدمت مدیر انجمن و دوستان
    پروژه ای با لب ویو در دست دارم که باید از یک سری مقادیر که ایجاد میشه هر 10 ثانیه نمونه برداری کنه و این مقادیر نمونه برداری شده بر روی گراف یا چارت نمایش داده بشه
    حالا میخوام محور x های این گراف زمان و تاریخی که سیستم داره رو نشون بده اما متاسفانه تاریخ و زمان اصلا ست نیست و واسه سال 1904 رو نشون میده.
    ازتون کمک میخوام که چطور میشه این مقدار رو ست کرد.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد،زیرا آنها بر این باورند که یا راهی خواهند یافت ، یا راهی خواهند ساخت.

پاسخ : ایجاد زمان و تاریخ کامپیوتر بر روی چارت (محورx)

تاریخ کامپیوترت درسته!
    برنامتو بذار ببینیم چیکار کردی.

دیدگاه

بله درسته درستــــــــــــــــــه :agree:

برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد،زیرا آنها بر این باورند که یا راهی خواهند یافت ، یا راهی خواهند ساخت.

دیدگاه

دوستان اصلا خودتون رو اذیت نکنید .. خودم به نتیجه رسیدم.. خواستید بهتون میگم چجوری :applause: :wow:

دیدگاه

یکی از اهداف این فروم کمک به سوالات فنی بچه ها در حوضه برق هست. میتونیند نتیجه کارتون یا روش رو اینجا بذارید تا دیگران هم استفاده کنند

دیدگاه

ببینید من از amplitude and level رو از سیگنال پروسسینگ انتخاب کردم. به خاطر اینکه مقادیر من مقادیر متناوب و موج دار نیست پس باید یا توی چارت ثبت بشه که مشکل چارت این بود تاریخ و ساعت کامپیوتر رو ست نمیکنه... از این بلوک استفاده کردم چون خود به خود ست میشه ...
            به افتخارم یه کف مرتب... :applause:
            امــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـا الان مشکلم اینه که دیتا ها رو میخوام تو فایل excel بریزم...نمیخوام حالت کپی باشه.. میخوام جوری ثبت بشه که مثلا مقادیر داده هام توی سلول A1 و تاریخ و تایم هر مقدار توی ستون های بعدی مقابل این مقدار ثبت شه... و مقادیر قبلی رو نگه داره (یعنی مقدار جدید جای داده قبلی ثبت نشه )
            کسی میدونه چجوری میشه؟؟؟؟؟
            یک دنیا مرســــــــــــــــــــــــــــی :rolleyes:

دیدگاه

من amplitude and level رو گذاشتم نشد ؟
              برنامتون رو پلود میکنید ببینم چی جوری شده ، که شد :smile: قدیما من این موضوع رو مطرح کرده بودم ، میگفتن از ارایه استفاده کنید و ... که نشد

دیدگاه

این هم از برنامه...
                من عدد رندوم رو هر 5 ثانیه یک بار میفرستم که روی چارت نمایش بده
                سوالی بود در خدمتم

دیدگاه

ممنون ، فقط من میخواستم 3 تا سیگنال ورودی رو همزمان روی چارت نمایش بده ، اما نشد !
                  تو حالت معمولی با ، باندل کردن این کار رو انجام میدم اما تو این حالت نمیشد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X