اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با ماژول WIFI : TLG10UA03

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با ماژول WIFI : TLG10UA03

با سلام.
    بنده دو عدد از این ماژول ها خریداری کرده ام و میخوام که اطلاعات رو به صورت مستر و اسلیوی از یکی به دیگری بفرسم. اطلاعات شمل یک بایت اطلاعات دما میباشد.
    تا به حال کسی با این ماژول کار کرده است؟ یک برنامه داره که همه کانفیگ ماژول تو اون انجام میشه ولی کلیتش برای مباحث شبکه میباشد که بنده زیاد سر در نمیارم.
    راستی این ماژول یه جورایی مبدل WIFI to RS232 میباشد البته خروجی TTL دارد. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
    موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
    نلسون ماندلا

پاسخ : کار با ماژول WIFI : TLG10UA03

سلام
    الان منم درگیر این ماژولم، کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

یعنی اینجا هیچکی با این ماژول کار نکرده؟
      فروشنده بار اول که مشخصات ماژول رو ازش پرسیدم ، میگفت خیلی خوش فروشه! 1هفته بعد هم که رفتم ازش بخرم گفت تموم کرده!
      یعنی 1نفر از اونای که اینو راه انداختن اینجا نیس؟
      نیازمند کمک های شما حتی در حد ذره ای کم هستیم :cry:
      متشکرم

دیدگاه

من یه بار تونستم با مبدل FT232RL با با برنامه خودش بهش کانکت بشم و تنظیمات روترم رو بهش بدم، ولی بعد از اینکه تنظیمات رو دادم و ماژول ریست شد دیگه نتونستم با برنامش بهش کانکت بشم، روترم هم این ماژول رو پیدا کرده و بهش IP داده، ولی وقتی IP رو میزنم تو مرورگر خبری از پیج کانفیگش نیست.
        تو تنظیمات فقط: اسم روترم رو دادم، auto work mode رو فعال کردم، ماژول رو گزاشتم رو مد سرور و رو پورت 80 و تایم اوتش هم دادم 5.
        چه کار دیگه باید کرد؟

دیدگاه

اول از همه باید برنامه نویسی سوکت رو بلد باشی بعد در تنظیمات ماژول باودریت وغیره رو تنظیم میکنی برای ارتباط با میکرو وهمچنین ای پی رو تنظیم میکنی برای ارتباط با کامپیوتر.کامپیوتر فقط از طریق ای پی می تواند با ماژول ارتباط برقرار کند که باید ای پی ماژول را بداند.برای برنامه نویسی سوکت از سی شارپ دات نت یا هر نرم افزار دیگه که بشه برنامه نویسی سوکت کرد میتوان استفاده کرد من خودم یک برنامه برای انردوید نوشتم با یونیتی که یک موتور بازی هست که برای تمام سیستم عامل ها خروجی داره استفاده کردم مثل اندروید ای او اس .ویندوز و.....
          :bye :bye :bye :bye :bye :bye :bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X