اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید آیسی fpga

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید آیسی fpga

سلام به همه
    دوستان من واسه برد fpga ای که خودم ساختم رفتم از دم خونمون 3 تا xc3s400(pq208) گرفتم(البته سفارش دادم) بعد وقتی رو بردم نصب کردم, از 3 تا 2 تاش خراب بود و کار نکرد و وقتی رفتم به فرشده گفتم یارو گفت خودت سوزوندی ...(واقعا که ...).کلی هم ضرر کردم.
    راستش الان که می خوام باز برم fpga بگیرم شک دارم از کجا بگیرم اساتید اگه جایی قابل اطمینان میشناسن که برم از اونجا بگیرم لطفا بهم بگید ممنون میشم.
    راستی من xc3s400 رو با هویه smd لحیم میکنم(و البته قلع کش) دوستانی که کار کردن شما با هیتر می زنید یا با همین هویه.

پاسخ : خرید آیسی fpga

سلام
    به انجمن خوش امدید .................خداییش شما فروشنده بودی آی سی را پس می گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تا حالا هیچ جایی ندیدم آی سی روش گارانتی داشته باشه

برای تهیه برد برای آقای حمید نجفی با همین یوزر pmبگذارید
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

سلام
      جوان داشت، فک کنم تو ویترین دفتر اصلی rfphone تو پاساژ حقانی هم دیدم

من خودم تازه هات ایر گرفتم ولی خیلی غیر قابل کنترله oo: (هنوز :mrgreen تا بیاد قلعو ذوب کنه دمای کل اون ناحیه ی برد به خدا درجه میرسه
      دوستان با تجربه نظر بدن :redface:

ولی من با هویه معمولی اول بردو متالیزه میکنم .به پایه های آیسی هم روغن لحیم میزینم،بعد با نوک هویه پایه هارو رو پدا فشار میدم. خیلی شیک و مجلسی :mrgreen:. تا اونجا هم که بتونم از داغ شدن آیسی جلوگیری میکنم.
      پشت به کنکور ، رو به سربازی...

دیدگاه

من از جوان گرفتم. تو همون پاساژ عباسیان طبقه پایین یه فروشگاه دیگه هم هست از اونم گرفتم. خدا رو شکر تا حالا نشده کار نکنه (کم پولی نیست واسه من :mrgreen

با هویه هم لحیم میکنم. از سیم لحیم استفاده نمیکنم. برد قلع کاری شده سفارش میدم. برد رو حتما بعد از لحیم کاری با تینر یا بنزین بشور. بارها شده من بخاطر روغن رو برد مدارم کار نکرده.

ضمنا سعی کن کمتر به پایه های آی سی دست بزنی.
        https://www.linkedin.com/in/mohammadhosseini69

http://zakhar.blog.ir

دیدگاه

مرسی از جواب. احتمالا منم از همون جوان بگیرم . :nice: :nice:

دیدگاه

خداییش شما فروشنده بودی آی سی را پس می گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تا حالا هیچ جایی ندیدم آی سی روش گارانتی داشته باشه
            آره جوان پس میگیره :mrgreen:
            اگر چیزی رو از جوان بگیرید که renew باشه, یک هفته بهتون وقت میده که اونو تست کنید. ولی برای قطعات نو این کارو نمیکنند هیچ وقت.
            دیروز منم از پایا گرفتم.پایا هم به نظر من قابل اعتماد هست.البته جوان هم تایید میشه
            [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinbahari
              آره جوان پس میگیره :mrgreen:
              اگر چیزی رو از جوان بگیرید که renew باشه, یک هفته بهتون وقت میده که اونو تست کنید. ولی برای قطعات نو این کارو نمیکنند هیچ وقت.
              دیروز منم از پایا گرفتم.پایا هم به نظر من قابل اعتماد هست.البته جوان هم تایید میشه
              جنس دست دوم بحثش فرق داره .جنس دست دوم هم قیمتش توافقیه هم شرایط تست و خریدش............کلا این آی سی های حساس اکثرا زیر دست مصرف کننده موقع لحیم کاری و تست خراب میشه تا اینکه کارخانه قطعش سوخته باشه
              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
              ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسین ملک
                سلام به همه
                دوستان من واسه برد fpga ای که خودم ساختم رفتم از دم خونمون 3 تا xc3s400(pq208) گرفتم(البته سفارش دادم) بعد وقتی رو بردم نصب کردم, از 3 تا 2 تاش خراب بود و کار نکرد و وقتی رفتم به فرشده گفتم یارو گفت خودت سوزوندی ...(واقعا که ...).کلی هم ضرر کردم.
                راستش الان که می خوام باز برم fpga بگیرم شک دارم از کجا بگیرم اساتید اگه جایی قابل اطمینان میشناسن که برم از اونجا بگیرم لطفا بهم بگید ممنون میشم.
                راستی من xc3s400 رو با هویه smd لحیم میکنم(و البته قلع کش) دوستانی که کار کردن شما با هیتر می زنید یا با همین هویه.
                دوست من
                احتمالا خودشما سوزوندیش
                لحیم کاریت خوب نبوده روشی که اقای black-8 فرمودند رو من هم پیشنهاد می کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X