اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل پرینتر های جوهر افشان به پرینتر PCB و برش لیزری فیبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل پرینتر های جوهر افشان به پرینتر PCB و برش لیزری فیبر

سلام آیا دوستان تا کنون در زمینه پرینت مستقیم روی فیبر بوسیله ی دستگاه های کم درد سر و ارزان یا خانگی تجربه ای داشتن ؟ و همین طور در زمینه برش فیبر

به نظرتون ایا میشه با تغییراتی در کارتریج و رنگ پرینتری مثل پرینتر های HP سری فاقد انحنای مسیر چاپ ( منظورم مدل هایی هست که قابلیت چاپ روی پاکت رو دارن این سری ها معمولا از پشت کاغذ رو تحویل میگیرن از جلو میدن بیرون منظورم ، البته فکر میکنم پرینتر هایی که از بالا هم کاغذ میکشن (جوهر افشان ها مد نظر هست ) اگر به دردتون نمیخوره بشه با جابجا کردن مدارات پشت این امکانو بهشون داد . ) میشه روی فیبر ها مستقیما عملیات چاپ رو انجام داد ؟ فکر میکنم 2 تا مشکل فقط باشه اینکه سوراخ های اسپری هد خیلی ریز هستند و جوهر اگه توشون خشک بشه باید هر سری توی حلال باشه که جالب نیست . مس مثل کاغذ جوهر رو جذب نمیکنه و این باعث میشه که جوهر روی سطح حرکت کنه حالا یا باید نوع جوهر انتخابی جوری باشه که فوری خشک بشه که باید هد رو هم در نظر گرفت یا اینکه یه هیتر یا ... بعد از هد قرارداد تا خشک کنه .

در زمینه برش فیبر هم فکر میکنم برش با لیزر با توجه به قیمتش وکیفیتش نسبت به گیوتین با توجه به قیمتی که دوستان اعلام کردن قابل تامل و تفکر باشه و اگر بشه ماژول لیزر هایی مثل لیزر CD یا DVD یا ... رو دستکاری کرد یا تقویت کرد یا تغییر داد تا بشه باش برش زد مقرون به صرفه ، دقیق باشه.

پاسخ : تبدیل پرینتر های جوهر افشان به پرینتر PCB و برش لیزری فیبر

آموزش اینکار قبلا تو سایت گذاشتن. یه سرچ بزنید.
    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X