ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2012/08/06
    8
    0

مشکل در اتصال ماژول به پی آی سی PIC

سلام دوستان
    من یه سر پروژه دانشگام ییه مشکلی برخوردم. اگه میتونید کمکم کنید.
    ما با داریم ماژول 802.11 ساخت میگروچیپ رو به پی ای سی وصل میکنیم و مشکل اینجاست که ما ماژول رو سفارش دادیم از خارج از ایران بیارن و هنور یه دستمون نرسیده و ما باید هرچه سریعتر پی سی بی مدار رو بزنیم. و چون ماژول رو نداریم نمیدونیم نقشه پایه هاش چه شکلیه. ماژول فقط یه دیتا شیته 2صفحه ایی داره که عکسشو گداشتم و هیجی مبنی بر اینکه شماره پایه ها روی ماژول کدامن رو نقهمیدم. عکس ماژول و نقشه دیتا شیتشو گداشتم. اگه کسی چیزی به نظرش میرسه ممنون میشم
    شماره ماژول Microchip-AC164136-4

قسمت بریده شده از دیتاشیت 1صفحه ای ماژول.. کسی میدونه منظور از خط چین چیه؟

2008/10/29
    2,098
    219

پاسخ : مشکل در اتصال ماژول به پی آی سی PIC

سلام
    بهتر بود میکرویی که مورد استفاده هم قرار می دین معرفی می کردین اما این عکس در دیتاشیت گویای همه چیز هست شما دیتاشیت میکروتون رو ببینین و جایی که دورش خط کشیدم هم روی مشخصات پایه های دیتاشیت ببینین و به هم وصل کنین

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اگر پرویی نباشه هزینه خرید این ماژول چقدر شد؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.
    2012/08/06
    8
    0

داداش دمت گرم جواب دادی
    شماره میکرو 18LF4620 هست.ولی مگه فرق میکنه میکرومون چی باشه؟
    مگه غیر از اینه که باید فقط پایه های SDI,SDO,SCK,CS,.HIBERNATE,RESET, INT رو به میکرو وصل کرد و بقیشو رو هوا گذاشت؟
    تازه مشکل من اینجا نیست سواله من اینه که::
    من از روی دیتا شیت نمیتونم شماره پایه هایی که تو نقشه دیتا شیت مدار زده رو توی عکس تعیین کنم. مثلا پایه ای که دایره قرمز کشیدم دورش پایه شماره چند توی دیتا شیته؟؟؟ دلیلتون چیه؟آیا خط چین راهنمایی میکنه؟
    با تشکر

2012/08/06
    8
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baby_1
    سلام
    بهتر بود میکرویی که مورد استفاده هم قرار می دین معرفی می کردین اما این عکس در دیتاشیت گویای همه چیز هست شما دیتاشیت میکروتون رو ببینین و جایی که دورش خط کشیدم هم روی مشخصات پایه های دیتاشیت ببینین و به هم وصل کنین

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اگر پرویی نباشه هزینه خرید این ماژول چقدر شد؟
    قیمته واقعیش حدود 60 دلاره ولی بعلت تحریمو اینحرفا دونه ای 195 تومن آب خورده!!!
    2008/10/29
    2,098
    219

سلام
    میکرتون هم دیدم ساختاری شبیه pic18f4550 داره اما تا حدی ضعیفتر هست اما برای کار با این ماژول میکرو مناسبی هست

به جز این باید ماژول هم تغذیه بشه یعنی علاوه بر اون هم به + و gnd هم احتیاج دارین (که همانطوری که من روی ماژول می بینم انگار هم می تونین 3.3 بدین هم 5 ولت)
    بهتر هست ماژول پیشتون باشه چون با یک تست ساده تمامی پایه ها مشخص می شه اما همین جوری که بخوام بگم
    پینی که شما دورش خط کشیدین منفی و کناریش + هست و پایین اون پین قرمز INT (البته اگر مدل ماژولتون PICtail هست)

حالا برای اطمینان هر چه بیشتر از خود سایت جویای سوال شما شدم ان شالله جواب دادن خبرتون می دم
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.
    2012/08/06
    8
    0

سلام
    میکرتون هم دیدم ساختاری شبیه pic18f4550 داره اما تا حدی ضعیفتر هست اما برای کار با این ماژول میکرو مناسبی هست

به جز این باید ماژول هم تغذیه بشه یعنی علاوه بر اون هم به + و gnd هم احتیاج دارین (که همانطوری که من روی ماژول می بینم انگار هم می تونین 3.3 بدین هم 5 ولت)
    بهتر هست ماژول پیشتون باشه چون با یک تست ساده تمامی پایه ها مشخص می شه اما همین جوری که بخوام بگم
    پینی که شما دورش خط کشیدین منفی و کناریش + هست و پایین اون پین قرمز INT (البته اگر مدل ماژولتون PICtail هست)

حالا برای اطمینان هر چه بیشتر از خود سایت جویای سوال شما شدم ان شالله جواب دادن خبرتون می دم
    سلام
    بله من از PICtail استفاده می کنم و باید 5ولت بدم و حدسمم با نظر شما درسته که خط قرمز منفیه! ولی نمیشه صددرصد گفت و تا معلوم نشه نباید پی سی بی رو بزنم! درسته؟ دستت درد نکنه اگه خبری از سایت شد منو در جریان بذار چون یکم وقتم کمه
    خیلی ممــــــــــــــــــــــن ون داداش
    2008/10/29
    2,098
    219

سلام
    من که پرسیدم دو تا جواب دادن که احتمالا هم با توجه به نداشتن ماژول کمکی بهتون نمی کنه
    1-روی برد پد پین شماره یک با مربعی هست و بقیه دایره ای
    2-با اهمتر پایه زمین و مثبت مدار رو نسبت به فیبر مسی پشت و یا جلوی برد می تونین مشخص کنین
    2012/08/06
    8
    0

سلام
    من که پرسیدم دو تا جواب دادن که احتمالا هم با توجه به نداشتن ماژول کمکی بهتون نمی کنه
    1-روی برد پد پین شماره یک با مربعی هست و بقیه دایره ای
    2-با اهمتر پایه زمین و مثبت مدار رو نسبت به فیبر مسی پشت و یا جلوی برد می تونین مشخص کنین
    سلام
    بهشون گفتین که ما هنوز بردو نداریم؟ میشه بهشون بگی از روی شکل بهمون بگن؟
    ممنون
    2008/10/29
    2,098
    219

سلام
    این مشکلتون هم گفتم اما تنها جوابی که دادن به استفاده از خود تراشه MRF24WB0MA به جای ماژول برای PCB بود چون می گفتن برای PCB تهیه ماژول روی PCB سخت هست و بهترین روش هم استفاده از سیم های کانکتوری هست.
    2012/08/06
    8
    0

سلام
    این مشکلتون هم گفتم اما تنها جوابی که دادن به استفاده از خود تراشه MRF24WB0MA به جای ماژول برای PCB بود چون می گفتن برای PCB تهیه ماژول روی PCB سخت هست و بهترین روش هم استفاده از سیم های کانکتوری هست.
    سلام
    آقا دستت درد نکنه زحمت کشیدی
    میشه لینکه پیجی که توش این سوالارو میپرسیدی برای ما هم بذاری؟
    یا علی
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13