اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا کدویژن بعد از نصب بسته میشه ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا کدویژن بعد از نصب بسته میشه ؟؟

با سلام
    من پروگرامر USB از فروشگاه ECA خریدم که توی سی دی همراهه پروگرامر نرم افزار کدویژن ورژن 2.3 هست...بعد از نصب کدویژن برنامه خود بخود بسته میشه.
    از دوستان عزیز کسی هست که کدویژن این سی دی رو نصب کرده باشه و بدونه ایراد از کجاست.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.با تشکر

پاسخ : چرا کدویژن بعد از نصب بسته میشه ؟؟

وقتی نصب به پایان رسید باید برنامه رو اجرا کنید و یک پنجره ای میاد که در اون باید دکمه copy رو زده و در کادر پایین paste رو بزنیم که نرم افزار خودش دوباره بسته میشه.فکر کنم همینجوری بود و الان که جلوم نیست ببینم ولی خلاصه روالش دقیقا همینه.بعد از بسته شدن نرم افزار باید فایل crack رو از cd برنامه کپی و در مسیر نصب برنامه رو هارد و در پوشه bin باید paste کنید تا نرم افزار active بشه و بعد از اون دیگه بسته نمیشه.
    بازم مشکلی بود بپرسید.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ahmadpashaei جان دستت درد نکنه که جواب دای.
      اون قسمت copy و paste رو انجام میدم ولی دوباره بسته میشه....
      اون قسمت که گفتی پوشه کرک.توش فقط یه ایکونه کدویژن و یه فایل install و یه Serial هست که اونو کپی میکنم و اگه موردی بود دوباره میپرسم.
      بازم ممنون بخاطر کمکت.موفق باشی :applause:

دیدگاه

چون نرم افزار رو کرک نکردی !
        ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

یک کرک برای کدویژن هست تو نت که help.exe داره. ی فیلمه از دسکتاپ همه مراحل نصب رو نشون میده اگه جواب نگرفتید از اون استفاده کنید :job:

دیدگاه

دستتون درد نکنه.مشکل حل شد
            اشکال کاره من کپی نکردن پوشه کرک بود که به لطف اقای ahmadpashaei حل شد...
            faraday و کیان عزیز دستتون درد نکنه بابت راهنمایی...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X