اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت سوئیچینگ و راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت سوئیچینگ و راهنمایی

سلام
    من یه برد سوئیچینگ پروزکتورهای led سری -موازی دارم که روی خیلی از المان هاش پاک شده و یکیش اصلا نمیدونم یا بهتره بگم نمیفهمم چیه؟؟؟
    خروجی مدار 30ولت با جریان اتصال کوتاه 5 آمپره
    یا طرحی بهم بدین که 100% عملی باشه و همچین خروجی هایی رو دقیق بهم بده یا شکل و شماتیک مدار رو بدم برای تشخیص اون المان خاص

پاسخ : ساخت سوئیچینگ و راهنمایی

سلام
    دوست من این پرژکتور شما اگر بزرگ باشد(با220کار کند) ازیک پاور کامپیوتر استفاده کنی ویک کار باید انجام دهی رگولاتور v12
    از مدار خارج کنی وسیم فن ازمدار خارج میکنی واز رگولاتوری که از مدار خارج کردی (خروجی سیمی زرد رنگ)به 12v تبدیل میکنی
    وبه فن وصل میکنی(می توانی از پاورهای پنتیوتم تری استفاده کنی مفت متوانی بدست آوری(از خدمات کامپیوتری و تعمیرات) موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arminnn
      سلام
      من یه برد سوئیچینگ پروزکتورهای led سری -موازی دارم که روی خیلی از المان هاش پاک شده و یکیش اصلا نمیدونم یا بهتره بگم نمیفهمم چیه؟؟؟
      خروجی مدار 30ولت با جریان اتصال کوتاه 5 آمپره
      یا طرحی بهم بدین که 100% عملی باشه و همچین خروجی هایی رو دقیق بهم بده یا شکل و شماتیک مدار رو بدم برای تشخیص اون المان خاص
      سلام. من منظور دوستمون آقا مجتبی رو متوجه نشدم. خود پاور کامپیوتر که خروجی 12 ولت داره پس چرا...
      دوست عزیز شما چی میخواهین یک سوئیچینگ یا درایور ال ای دی؟ چند تا ال ای دی هست و چطور سری یا موازی شده؟
      ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

led ها بصورت 5ردیف 7-8 تایی هستن و باید برای هر ردیف 1 آمپر بصورت موازی وارد بشه.....
        این مدار سوئیچینگ هستش و برای روشن کردن ledهای وات بالا استفاده میشه....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arminnn
          led ها بصورت 5ردیف 7-8 تایی هستن و باید برای هر ردیف 1 آمپر بصورت موازی وارد بشه.....
          این مدار سوئیچینگ هستش و برای روشن کردن ledهای وات بالا استفاده میشه....
          ال ای دی ها چند واته؟ ده وات؟
          ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

نه جناب 1 واته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X