اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیمولینگ plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیمولینگ plc

برنامه ی هست برای سیمولینک کردن plc و برنامه ی که نوشتیم
    مثل پروتئوس برای avr

پاسخ : سیمولینگ plc

برای چه مدلی ؟ برنامه ی خوب که همه ی PLC ها رو ساپورت کنه نمیشناسم ولی مثلا برای PLC Logo شرکت زیمنس برنامه ی شبیه سازی تخصصی PLC Soft Comfort هست .

دیدگاه

دوست عزیز برنامه
      SIMATIC Step 7 (5.5) SP2 Professional Edition 2012
      بسیار عالی هست
      اینم لینک دانلودش
      --------------------------------------------
      شرکت زیمنس برای سیستمهای اتوماسیون ٬ سری PLC های S400-S300-S200 (معروفترین و پر کاربردی ترین سری در ایران) را تولید کرده که برنامه ریزی و پیکربندی سخت افزاری این سری از PLC ها را میتوان با استفاده از نرم افزار SIMATIC MANAGER انجام داد. زبان برنامه نویسی مورد استفاده در این نرم افزار STEP 7 است که در حالت گرافیکی ( استفاده از بلوکهای آماده موجود در برنامه) بسیار ساده نیز هست .
      بیش از 90% از نقشه های موجود در صنعت ( برنامه نوشته شده در PLC ) با دیاگرامهای LADER است که همانند کنتاکتها و رله ها در مدار های کنترل رسم میشوند.پس از برنامه نویسی در این نرم افزار با استفاده از قسمت SIMULATION نرم افزار میتوان برنامه نوشته شده را شبیه سازی کرده و در صورت وجود خطا آن را برطرف کرد. درنرم افزار SIMATIC MANAGER شما با تمامی سخت افزارهای موجود در یک PLC سر وکار دارید . از منبع تغذیه PLC تا مدلهای مختلف CPU و دیگر اجزاء PLC .
      در این نرم افزار تمام ورودی و خروجی های PLC (مدولها) اعم از ورودی و خروجیهای آنالوگ و دیجیتال ٬ مدول شمارشگر ٬ مدول وضعیت و... تعبیه شده که میبایست در صورت استفاده در نرم افزار پیکر بندی سخت افزاری شوند .
      -------------------------------------------------------------------------
      موفق باشید
      خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
      "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

:redface:
        لینک یادم رفته بود
        ببشخید :mrgreen:
        http://www.techno-electro.com/55-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-SIMATIC-Step7-Professional-Edition.html
        خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
        "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

Automation Studio

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
          داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

Automation Studio این نرم افزار دقیقا چیکار میکنه؟؟؟

دیدگاه

در plc های زیمنس از محیط plcsim که در نرم افزار simatic manegar هست استفاده می کنند
              قم الکترونیک

دیدگاه

میدونم با سیمولینگ خود plc کار میکنند
                میگم برنامه ی هست جز اینکه سیمولینگ plc؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry: :angry:

دیدگاه

سلام ، دوست عزیز فکر میکنم شما دنبال برنامه ای هستید که غیر از سیمولینگ خود پی ال سی ها باشه ، من خودم برای PLC دلتا برنامه مینویسم که کار مونیتورینگ و کنترل سیستم انجام میده انشاالله به بقیه برند ها هم میرسم به زودی . اگر از این نوع برنامه ها نیاز داشتید میتونید پیغام خصوصی بدین . موفق باشد
                  M.R.R

دیدگاه

سلام دوست عزیز بله هست --برنامه ای که به شما معرفی می کنم میتونه شبیه سازی دوبعدی و سه بعدی براتون انجام بده

یعنی نه تنها برنامه شما رو تست میکنه ،میتونه بصورت دوبعدی و سه بعدی هم نشون بده

البته باید برای برنامه المان ها رو مشخص کنید و آدرس دهی کنید و در آخر برنامه را اجرا می کنید و زیبا به شما نشون میده

اسم برنامه trysim هست و سایتش هم www.trysim.de هست و این برنامه با سری 300 و 400 زیمنس هماهنگ است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط koroshshah
                      سلام دوست عزیز بله هست --برنامه ای که به شما معرفی می کنم میتونه شبیه سازی دوبعدی و سه بعدی براتون انجام بده

یعنی نه تنها برنامه شما رو تست میکنه ،میتونه بصورت دوبعدی و سه بعدی هم نشون بده

البته باید برای برنامه المان ها رو مشخص کنید و آدرس دهی کنید و در آخر برنامه را اجرا می کنید و زیبا به شما نشون میده

اسم برنامه trysim هست و سایتش هم www.trysim.de هست و این برنامه با سری 300 و 400 زیمنس هماهنگ است
                      میشه کامل تر در مورد این برنامه توضیح دهید
                      انگار خیلی سخت باشه کار کردن با این برنامه البته اینطور که من از توی سایتش دیدم
                      شما با ان برنامه کار کردین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد مینائیان
                        Automation Studio این نرم افزار دقیقا چیکار میکنه؟؟؟

سلام
                        آموزش Automation Studio
                        https://rapidshare.com/files/5462082...ion studio.pdf

منبع: www.ir-plc.ir
                        کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X