اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با پلود سنتر سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با پلود سنتر سایت

سلام!
    یه مشکل با پلود سنتر پیش اومده بود که نمیدونستم کجا مطرح کنم! .......... اومدم اینجا :redface:
    موقع لوگین شدن وقتی نام کاربری و رمز رو میزنم ، میگه ورود نا موفق بود !!! :angry: :angry:
    وقتی هم که روی " کلمه عبور را فراموش کرده اید؟ " کلیک میکنم و مشخصات رو وارد میکنم ، پیغام " آدرس ایمیلی که وارد کرده اید ، در دیتابیس ما یافت نشد " رو نمایش میده ! :eek:

از صحیح بودن ایمیل مطمئنم ولی نمیدونم چرا خطا میده !!
    در انتظار تو چشمم سپید گشت و غمی نیست
    اگر قبول تو افتد، فدای چشم سیاهت

http://upload7.ir/images/83524254953910725183.gif

پاسخ : مشکل با پلود سنتر سایت

یه مشکل با پلود سنتر پیش اومده بود که نمیدونستم کجا مطرح کنم! .......... اومدم اینجا :redface:
    ظاهرآ پلود سنتر سایت برای کاربران فعال فعال میشه.

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسعود - الف
      سلام!
      موقع لوگین شدن وقتی نام کاربری و رمز رو میزنم ، میگه ورود نا موفق بود !!! :angry: :angry:
      وقتی هم که روی " کلمه عبور را فراموش کرده اید؟ " کلیک میکنم و مشخصات رو وارد میکنم ، پیغام " آدرس ایمیلی که وارد کرده اید ، در دیتابیس ما یافت نشد " رو نمایش میده ! :eek:

از صحیح بودن ایمیل مطمئنم ولی نمیدونم چرا خطا میده !!
      اگر اکانت دارید، با پشتیبانی تماس بگیرید support.eca@gmail.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
        ظاهرآ پلود سنتر سایت برای کاربران فعال فعال میشه.
        مگه من کاربر حساب نمیشم ؟؟ :sad:

باید یه حساب دیگه ایجاد کرد ؟؟

دیدگاه

هر وقت 1000 تا ارسال تو بخشی غیر از آزاد داشتی بعد...
          اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط USSmain
            هر وقت 1000 تا ارسال تو بخشی غیر از آزاد داشتی بعد...
            میتونین امتجان کنین !
            ولی پلودسنتر فقط برای اعضایی اکانت ساخته میشه که فعالیت مفید و مستمری در انجمن داشته باشند. این افراد هم از طرف همکاران علمی و کاربران فعال به بنده معرفی میشند.
            موفق باشین

دیدگاه

با تشکر از همه !!!
              حالا اگه بخوام یه عکس توی پست ها بذارم باید چیکار کنم ؟؟؟ :redface:
              اول که عکس رو تو یه سرور پ میکردم و بعد لینکش رو بین "دستورات اضافه کردن عکس" میذاشتم . اما چیزی نمایش نمیداد! :angry: :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسعود - الف
                با تشکر از همه !!!
                حالا اگه بخوام یه عکس توی پست ها بذارم باید چیکار کنم ؟؟؟ :redface:
                اول که عکس رو تو یه سرور پ میکردم و بعد لینکش رو بین "دستورات اضافه کردن عکس" میذاشتم . اما چیزی نمایش نمیداد! :angry: :angry:
                دوست عزیز اگر لینک مستقیم از عکس داشته باشید میتونید نمایش بدید.
                اپلود سنتر هم برای عکس خیلی هست که هم مجانی هست و هم لینک مستقیم میده.
                [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

علت ایجاد این تغییر در پلود سنتر چیه چون قدیما (دوسه سال قبل)با اینکه کاربر دو سه ستاره بودم براحتی از امکاناتش استفاده میکردم اما حالا جزو کاربرای فعال محسوب نمیشم! ملاک فعالیت کاربر چیه؟معرفی باید توسط چه کسی انجام بگیره؟آیا باید اکانت بخریم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behrouz_t
                    علت ایجاد این تغییر در پلود سنتر چیه چون قدیما (دوسه سال قبل)با اینکه کاربر دو سه ستاره بودم براحتی از امکاناتش استفاده میکردم اما حالا جزو کاربرای فعال محسوب نمیشم! ملاک فعالیت کاربر چیه؟معرفی باید توسط چه کسی انجام بگیره؟آیا باید اکانت بخریم؟
                    قبلا پلودسنتر عمومی بود و کنترل محتوای آن غیرممکن شده بود. چون دوستان بدون ملاحظه حتی عکس های خانوادگی هم پلود می کردند. بنابراین پلودسنتر مدتی تعطیل شد تا زمانیکه مدیریت تصمیم گرفت دسترسی محدود به افراد مشخصی داده بشه.
                    وقتی شما فعالیت می کنید و همکاران متوجه فعالیت شما می شند پیشنهاد باز شدن اکانت برای شما مطرح میشه که در نهایت توسط مدیریت برای شما مشخصات اکانت ارسال میشه.
                    موفق باشید
                    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X