اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پرده برقی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پرده برقی

سلام من می خوام یک پرده برقی با دو موتور ac بسازم اما چه جوری سرعتش را کنترل کنم؟

پاسخ : پرده برقی

با تریاک کنترل دور موتور ac درست کنید راحت کمنرل میشه
    اگر هم نخواستی درست کنی برد کرکره برقی شرکت بتا هست ، سیماران هم زده از اونها بزار براش ریموت هم داره
    همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
    کانت

دیدگاه

میشه بیشتر توضیح بدید؟!!؟درباره هر جفتش چون من تاره کارم؟؟؟!!

دیدگاه

کنترل دور موتور ac توی سایت جستجو کنید مطلب در موردش زیاده
        در این روش ولتاژ برق شهر را کاهش میدن مثل دیمر که نور لامپ را کم و زیاد میکنه
        لحظه عبور از صفر سیگنال برق را تشخیص میدند سپس پس از تاخیر کمی تریاک را سوئیچ میکنند هر چی تاخیر بیشتر باشه تریاک دیرتر روشن میشه برق کمتری میرسه و اینطوری قدرت کاهش پیدا میکنه اما سرعت زیاد تاثیری نداره مگه اینکه خیلی بار سنگینی باشه ، واسه اینکه سرعت کم بشه عبور از صفر سیگنال را که تشخیص دادن میزارن یک دوره تناوب کامل عبور کنه سپس تریاک را سوئیچ میکنند یعنی یکی در میان ،
        این دو روش را با هم ترکیب میکنند تا موتور ac کنترل بشه

اما به نظر من شما پرده را درست کنید و از برد کنترل کرکره برقی استفاده کن اما این برد با یک سرعت حرکت میده فقط زمان قطع کن داره
        از مدار فرمان درب برقی استفاده کن راحت هم دو سرعته میشه هم تک سرعته هم قدرتش کم و زیاد میشه هم زمان کارکرد موتورت ، ریموت کنترل و ... همه چیز هم داره
        کانت

دیدگاه

می تونی مدار و قطعاتش را برام بزاری دستت درد نکنه؟؟

دیدگاه

باید با میکروکنترلر براش برنامه بنویسید . اگر میکرو میدونید میتونید انجام بدین ، اگر با میکرو کنترلر کار نکردین میتونید یاد بگیرین یا اگر پروژه ات مهمه برات از مدار درب برقی (ریلی یا دو لنگه ) استفاده کن
            جستجو کنید توی سایت کنترل دور موتور ac کلی مدار میاد .
            کانت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X