اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد جاروب کردن سیگنالهای دریافتی توسط ماهواره

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد جاروب کردن سیگنالهای دریافتی توسط ماهواره

دوستان درشهر من سیستمی را راه اندازی کردند که سیگنالهای ماهواره ها را جاروب میکند می خواستم بدونم ایا راه حلی ویا مداری برای جلوگیری از جاروب کردن سیگنالهای در یافتی توست ماهواره را میتوان پیدا کرد که البته تجربه ای که خودم پیدا کردم اینه که اگر دیش ماهواره در سطح پایین قرار بگیرد سگنال یک سری از کانالها دریافت می شود اگه ممکنه در این مورد کمکم کنید ویا مداری بهم معرفی کنید
    با تشکر فراوان

پاسخ : کمک در مورد جاروب کردن سیگنالهای دریافتی توسط ماهواره

سلام
    فکر میکنم منظور شما اینه که با دستگاه فوق روی کانالهای ماهواره پارازیت میندازه
    اولا باید به مسئولین محترم گفت این راهش نیست عزیزان و بجای اینکه در گوش مردم رو بگیرید تا چیزی رو نشنوند بهتره سطح فکرشون رو بالا برد
    تو زمانی که شنیدن رادیو های بیگانه رو جرم میدونستن خود حضرت امام(ره) رادیو های بیگانه رو گوش میدادن

به هر حال این سیگنال ها از هر کجا پخش بشن نزدیک شدن به اون یکم خطرناک است و باعث عقیم شدن و امراض عثبی و ... میشه
    پس افراد اون شهر باید ببین انتن اون دستگاه کجاست و اطراف اون زندگی نکنن
    به علت ماهیت امواج ماکرویو این دستگاه محدودیت زیادی داره و همه رسیور ها رو نمیتونه پارازیته کنه مثلا اگر در ناحیه ای در پشت دیش شما قرار گیرد
    به هر حال مکان اون باید در محلی روبروی دیش شما و در یکی از کانون های فرعی دیش شما قرار گرفته باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X