اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت یک تایمر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ساخت یک تایمر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من زیاد با علم الکترونیک آشنایی ندارم چون قدرت خواندم ولی الان چند وقتیه دارم سعی میکنم وارد شم . الان نیاز به یک تایمر دارم دارای حداقل 10خروجی جداگانه داشته باشه که هر کدام که تریگر شد خروجی جدا داشته باشه مثلا وقتی ورودی شماره یک تریگر شد خروجی شماره یک من به اندازه زمانی که تنظیم کردم خروجی بده البته اینم بگم برای تنظیم مقدار زمان آن بین 1 الی 10 دقیقه باشه و مدل تنظیم آن پتانسومتری هم باشه مهم نیست
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

پاسخ : کمک در ساخت یک تایمر

سلام دوستان میگم تو این انجمن کسی نیست به سوال من جواب بده و یا کمکم کنه
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

خواب باید بسازیش دیگه :mrgreen:
      این یه کار سفارشی هستش و کسی رو باید پیدا کنی که براتون انجام بده
      اگر از میکرو استفاده کنی زمان دقیق تری داری و شکیل تر در میاد
      اما با 555 هم میشه ساخت که داستان خودش رو داره

دیدگاه

والا آی سی ای فکر نکنم باشه که 10 تا تایمر داشته باشه. ولی میتونی از همین 555 یا 556 استفاده کنی.
        555 توش یه تایمر و 556 داخلش دوتایمر داره.

حالا اگه OK هست بگو یه مدار واست بذارم.
        ?Why not

دیدگاه

یعنی در داخل 556که گفتین فقط دو تا تایمر تعبیه شده میخواستم بدونم برای افزایش تعداد تایمر ها در داخل اون کاری میشه کرد یا نه چون با این روال باید 5 تا 556 استفاده کنم در ضمن مگه نمیشه همین کار رو با یه برنامه ساده میکرو نوشت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X