اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای ساخت یک آمپلی فایر خودرو بین 200 تا 400 وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای ساخت یک آمپلی فایر خودرو بین 200 تا 400 وات

با سلام دوستان
    بنده میخواستم برای ماشین یه آمپلی فایر با هزینه متوسط یا کمتر بسازم ، زیاد پیچیده نباشه ،قطعاتش هم تو بازار موجود باشه وکیفیتش هم خوب باشه ...
    بعضی از تاپیک هارو هم خوندم ولی نتیجه ای نگرفتم !! :read:
    با تشکر

پاسخ : راهنمایی برای ساخت یک آمپلی فایر خودرو بین 200 تا 400 وات

برای خودرو اگه بخواید امپ بسازید با این قدرت باید منبع سوئپینگ برا تغذیش درست کنید چون ولتاژ کاری این امپها بالای 35 ولت هست که اونم خیلی دردسر داره اگه میتونید درست کنید بگید مدار زیاده تا بهتون معرفی کنیم

دیدگاه

سلام همون طور که داش مصطفی گفت برای تغذیه این امپها از باطری ماشین باید یه منبع سوچینگ براش بسازی تا 12 ولت رو با دوبل 35 یا بیشتر بستگی به امپت تبدیل کنه .
      به نظر من اول یه سر به منابع تغدیه بزن ببین میتونی از عهده تغذیه بر بیای یا نه.
      اگر بخوای یه امپ 200 وات بسازی باید حداقل 400 وات تغذیه داشته باشی .
      اگر بتونی دوبل 45 ولت 400 وات تهیه کنی میتونی یه امپ خوب بسازی.
      طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
      امروز رو کامل زندگی کن...
      (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

ممنون دوستان :wow:
        لطفا زحمتشو بکشین ..
        و دوستان این مدارها خیلی پیچیده است؟؟باید حتما روی کیت خالی پیاده بشه؟؟؟اگه بین 100 تا 120 وات باشه چقدر ولتاژ لازمه؟؟
        تو خونه یه جفت دو تیکه بزرگ دارم فکر کنم 80 واته !!و 4تا باند داره !!خیلی صداش خوبه !!برای عروسی هم خوب جواب داده!!

دیدگاه

دوست عزیز ایا تا به حال امپ ساختی گسسته یا با ایسی ؟؟؟
          تغذیه سویچینگ چی اطلاعاتی در موردش داری یا نه.؟؟
          (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نه دوست عزیز تا حالا آمپ نساختم..
            و الکترونیک پایه ام هم بد نیست...
            در مورد مدار تغذیه سویچینگ هم فقط با پاور کامپیوتر آشنایی دارم چون کلاس تعمیرات کامپیوتر رفتم و تا حدودی میدونم این قطعات چیه و کارش چیه!!!نه مثل شما به طور مهندسی که بتونم خودم طراحی کنم !!! :cry2:

دیدگاه

اگه قیمت براتون مهمه آماده بخری ارزونتره ها. فکر نکنی خودت بسازی نصف قیمت در میاد. آماده هم ارزونتره- هم مطمئن تره و هم با کیفیت تر.
              در ضمن نا امیدت نمیکنم. کار شما نیست. من 15 ساله کارم تولید آمپلیفایره ولی هنوز همچین کاری نکردم.
              خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

استاد درست میگه شما برای این کار از یه امپ اماده استفاده کن .
                اما اگر به ساخت امپ علاقه داری از مدارات ساده مثل ای سی هاشروع کن تا با مشکلات ساخت امپ و ...اشنا بشی بعد به سراغ مدارات پیچیده برو...
                (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

GH.KH جان فک کنم استاد منظورشون مدار سوئیپینگ اماده هست
                  ببخشید استاد سوئیپینگ 220 به مثلا دوبل 50 ولت هم اماده گیر میاد ؟ قیمت تو چه حدودیه؟

دیدگاه

نه عزیزم منظورم کل سیستم بود. 220 به 50؟؟ مگه برای ماشین نبود؟؟
                    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

سلام
                      اگه تصمیم دارین سوییچینگ برای امپ ماشین بسازین برین اینجا:
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=53982.0
                      ایم مدار همونطور که میبینین کاملا تست شده و دوستان ساختن ولتاژ نهایی رو هم میشه مقداری کم و زیاد کرد...
                      فقط یکم پیچیدست و حوصله میخواد اگه با دقت پیش برین بتون جواب میده
                      برای سوییچینگ 220 به دوبل 50 هم یه تایپیک بود که اونهم ساخته شده و جواب داده نمونش هم nn جان یکیش رو ساخته میتونین از ایشون سوال کنید

دیدگاه

خیلی ممنون بله تاپیکا رو قبلا دیدم فقط یه سوال کوچیک داشتم که سوئیچینگ 220 به دوبل 50 اماده گیر میاد و اگه هست قیمتش تو چه حدودیه؟
                        ممنون

دیدگاه

:-?? من که ندیدم اگه دیده بودم حتما میگرفتم!! بیشتر سوییچینگ های توی بازار یا تغذیه هستن یا اینورتر ماشین

دیدگاه

یادش بخر چه زحمتی کشیدم برای درست کردن منبع تغذیه 12 به 35 دوبل! آخرشم رفتم یه آمپ آماده گرفتم :icon_razz:

دیدگاه

دوستان لطفا یه آمپلی فایر برام معرفی کنین صدای بم و بس خوبی داشته باشه!!و همچنین کیفیتش هم خوب باشه!!
                              اینم سایت http://dkit.ir/index.php?show_price
                              اگه سایت و یا مدل خاص آمپلی فایری مدنظرتونه لطفا بگین
                              با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X