اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یکسو سازی جریان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یکسو سازی جریان

سلام. دارم روی یه پروژه لامپی کار می کنم ولی متاسفانه اطلاعات خیلی کمی در مورد لامپای خلا الکترونی دارم. الان مشکل اولم اینه که لامپای رکتیفایر چجوری کار می کنن و از دیتاشیتشون چجوری باید استفاده کرد؟ مثلا لامپکورد نظر من 6x4 و 6ar5 هستش که به نظر مشابه میان. می خوام بدونم اصولا واسه یک سو سازی چه جریانایی می شه از اینا استفاده کرد و چجوری. خیلی ممنون می شم کمکم کنید،
    ایینم لینک لامپا:
    http://www.hifitubes.nl/weblog/index.php/sylvania-6x4-datasheet/
    www.kanoh.org/amp/tubes/specs/6ar5.pdf
    How does it feel to be on on your own,
    like a complete unknown,
    like a rolling stone?..

پاسخ : یکسو سازی جریان

سلام
    حامد جان جناب user890 اطلاعات خوبی در این زمینه دارن
    یه امپ لامپی هم ساختن که عکسش تو تایپیک تصاویر هست از رکتیفایر لامپی هم استفاده کردن میتونی یه PM بشون بدی بگی بیان اینجا کمکت کنن :agree:
    در ضمن این PDF هایی که گذاشتی زیرخاکیه؟ :mrgreen: چقدر با کیفیت!! ماله چند سال پیشه؟!!

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : یکسو سازی جریان

نوشته اصلی توسط mahdi.7
      سلام
      حامد جان جناب user890 اطلاعات خوبی در این زمینه دارن
      یه امپ لامپی هم ساختن که عکسش تو تایپیک تصاویر هست از رکتیفایر لامپی هم استفاده کردن میتونی یه PM بشون بدی بگی بیان اینجا کمکت کنن :agree:
      در ضمن این PDF هایی که گذاشتی زیرخاکیه؟ :mrgreen: چقدر با کیفیت!! ماله چند سال پیشه؟!!
      دمت گرم آقا مهدی. خب اکثر دیتاشیتای لامپا قدیمین خیلی. حالا سرچ می کنم بهترشو پیدا می کنم :angry:
      تو خیلی فروما عضوم. این انجمن واقعاً سردترینه و هیشکی محل سگ به آدم نمی ذاره. نمی دونم چرا اینجوریه. فک کنم چون درسخوندن ااکثراً اینجوریه. بیشترم برق بوده رشته ها دیگه. جالبه.
      How does it feel to be on on your own,
      like a complete unknown,
      like a rolling stone?..

دیدگاه

یکم که سرد مایل به قطبی هست قبول دارم
        ولی انصافا اشخاص با سواد و دلسوزی داره که بی منت کار ادمو راه میندازن مثل gh.kh و استاد اشک و aivhl و جناب طراح و چندین نفر دیگه که هر کدوم در حوضه خودشون بیستن :applause:

دیدگاه

سلام دوست عزیز
          پیغام خصوصی شمارو خوندم
          من میتونم در مورد پروژه لامپی و تامین قطعات و نحوه استفاده از اونا کمکت کنم ولی متاسفانه امروز میرم مسافرت تا 1شنبه. برگشتم در خدمتم
          شما یه کمی توضیح بده که پروژه ی لامپی که در حالت اجراش هستی، چی هست. امپلی فایر یا چیز دیگه و شماتیکی که میخوای بسازی هم بزار که بخونم ببینیم چیه تا بهتر راهنمایی کنم
          <a href="logicaudio.ir">LogicAudio.ir | اولین مرجع جامع فارسی زبان درباره سیستم های استریو های
          فای و های اند، لامپ های خلاء، هدفون و سیستم های استودیویی و DIY صوتی...

</a>

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X