اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی های DAC موجود در بازار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی های DAC موجود در بازار

سلام
    من برای تبدیل پالس دیجیتال به سیگنال آنالوگ میخوام از DAC استفاده کنم(8 بیت به بالا) .
    اما نمیدونم چه شماره هایی در بازار ایران راحت پیدا میشن!
    آخه من به بازار الکترونیک دسترسی آسانی ندارم. اگه در این مورد کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

پاسخ : آی سی های DAC موجود در بازار

www.araelectronic .com

ww.javanelec.com

www.rfphone.com

www.edcom.ir

سایت های ایرانی فروش ای سی و نرم افزار الکترونیکی و ای سی های جدید(خصوصا جوان الکترونیک میکروهای جدید مثل dsPIC ,ATmega2560(100 pin , AT91SAM7X256 را داراست و دارای ADC , DAC است.

دیدگاه

سلام
      این سایت edcom که معرفی کردین چرا هیچ آدرس یا شماره تلفنی نداره؟ شما نمی دونین شمارش یا آدرسش چیه؟
      اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

تهران-جمهوری - پاساژ امجد -همکف- پرشین الکترونیک- I have to tel no at this time

دیدگاه

با سلام به دوستان
          استریو سراغ داره ic dac ا ایا کسی
          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosein1122
            سلام
            من برای تبدیل پالس دیجیتال به سیگنال آنالوگ میخوام از DAC استفاده کنم(8 بیت به بالا) .
            اما نمیدونم چه شماره هایی در بازار ایران راحت پیدا میشن!
            آخه من به بازار الکترونیک دسترسی آسانی ندارم. اگه در این مورد کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
            سلام دوست عزیز من برای پروژه های خودم DAC ها و ADC های شرکت Analog Device استفاده می کنم به دو دلیل:
            1. فراوانی اون در بازار ایران و کلا همه جا
            2. داشتن نمونه های با دقت بالا
            به عنوان مثال من در یکی از پروژه های کاریم احتیاج به تولید ولتاژ آنالوگ با دقت خیلی زیاد 10 میلی ولت در رنج 12V+ تا 12V- داشتم که از AD7541AKN استفاده کردم و جواب هم گرفتم (اما به سختی!) یک مشکلی که در رابطه با Analog Device این هست که در Datasheet اونها برای بایاس DAC از تقویت کننده های عملیاتی خود شرکت استفاده کرده که
            در ایران به سختی پیدا می شن بر عکس DAC ها و ADC های این شرکت. برای همین من مجبور شدم از OPAmp های دیگه استفده کنم که این من دچار مشکلات زیادی کرد ولی بالاخره جواب داد! اگر خواستی از محصولات این شرکت استفاده کنی من می تونم کارهایی رو که انجام دادم برات توضیح بدم.
            موفق باشی.
            سعی نکن انسان موفقی باشی بلکه سعی کن انسان ارزشمندی باشی. آلبرت انیشتین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
              سلام،

من یک لیست از DACهای SPI درست کردم. لطفا هر کدوم رو تو بازار پیدا کردید، اینجا اعلام کنید تا ما هم مطلع بشیم.

www.icesi.ir

دیدگاه

3 تا مغازه فقط این ای سی ها دارند
                جوان
                نبش عباسیان(جمع کرد)
                وسط امجد نرسیده به فروشگاه نوترون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X