اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با فراخوانی ماتریس از بورد با پورت سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با فراخوانی ماتریس از بورد با پورت سریال

من با دستور زیر با استفاده از برنامه مطلب عکس گرفتم و مانند نرم افزار nrc هنگام ارسال DF ال ای دی قرمز روشن می شود ولی دیگر خاموش نمی شود
    fprintf(obj,'DF&#039l
    و هنگامی که ورودی پورت سریال را با استفاده از دستور زیر به داخل آرایه میریزم
    fread(obj,1,'int8&#039l
    یه سری عدد به من نشون میده که 512 تا عدد است که برای یک عکس 240*320 خیلی بیشتر از این عدد لازم است و داخل تنضیمات متلب میرم میبینم bufferoutputsize , bufferinputsize مقدار 512 را دارد که نتونسم تغییرش بدم.چیکار کنم تعداد اعدادم به 240*320 برسه؟
    درضمن به صورت ماتریس هم که می خوام بخونم مثل تعریف آرایه میرم فقط 2بعدی ولی فقط یه آرایه 1*1 میده با یه عدد.چرا؟

پاسخ : مشکل با فراخوانی ماتریس از بورد با پورت سریال

نوشته اصلی توسط rreyhanehh
    من با دستور زیر با استفاده از برنامه مطلب عکس گرفتم و مانند نرم افزار nrc هنگام ارسال DF ال ای دی قرمز روشن می شود ولی دیگر خاموش نمی شود
    fprintf(obj,'DF&#039l
    و هنگامی که ورودی پورت سریال را با استفاده از دستور زیر به داخل آرایه میریزم
    fread(obj,1,'int8&#039l
    یه سری عدد به من نشون میده که 512 تا عدد است که برای یک عکس 240*320 خیلی بیشتر از این عدد لازم است و داخل تنضیمات متلب میرم میبینم bufferoutputsize , bufferinputsize مقدار 512 را دارد که نتونسم تغییرش بدم.چیکار کنم تعداد اعدادم به 240*320 برسه؟
    درضمن به صورت ماتریس هم که می خوام بخونم مثل تعریف آرایه میرم فقط 2بعدی ولی فقط یه آرایه 1*1 میده با یه عدد.چرا؟
    سلام دوست عزیز
    یه سالی از سوالتون میگذره و تا حالا جواب سوالتونو گرفتید
    اما شاید بدرد دوستان دیگه بخوره
    من با PIC کد یه موج مثلثی رو به متلب فرستادم و رسمش کردم
    در مورد سوال شما ، تو برنامه ی ساده و پر اشتباه من در مورد اینکه چطور سایز بافر متلب رو تغییر بدیم کاملا واضح هست و با دیدن برنامه جواب سوالتونو میگیرید
    اون یکی رو حقیقتا نمیدونم ، من میخواستم دمای یه جایی که یه مدتی تو EEPROM ذخیره کردم رو به صورت نمودار در بیارم و این برنامه تست هست که یه موج مثلثی رو فرستادم
    اگر هم دوستی خواست تست کنه میکرو رو ریست کنه ، متلب رو ران کنه تا متلب Busy بشه و منتظر دریافت دیتا از سریال ، و پایه ریست میکرو رو قطع کنه ، بافر من 511 تا است

http://s2.picofile.com/file/7668881284/17_Uart_uC_Matlab_Triangle_wave.zip.html

Good Luck

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X