اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وقفه در IAR تراشه LPC1778

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وقفه در IAR تراشه LPC1778

سلام
    من دارم سعی میکنم با این LPC1778 که cortex m.3 است روی IAR کار کنم.الان میخوام وقفه راه بندازم و به شدت گیر کردم. اگه میشه کمکم کنید.
    یه سری داستانهای startup داره که من اصلا سر در نمیارم ! :angry:

پاسخ : وقفه در IAR تراشه LPC1778

اقا اگه به جوابی رسیدی مارو هم خبر کن منم بد جوری گیر کردم

دیدگاه

آقا کسی به جواب نرسیده مارو هم در جریان بزاره ؟؟؟؟؟

دیدگاه

1- سلام
        2- اصلا معلوم نیست سوال چیه!! چیه مشکل؟ سوالتون رو دقیق بپرسید.
        3- احتمالا شما هم شنیدید که IAR حرف نداره پس بهتره منم برم سراغش. آخه چرا وقتی توی یه همچین چیزای ساده ای گیر میفتین یا بلد نیستین از یه چیزی استفاده کنید می رید سراغش؟ چرا وقتی کارتون با یه کامپایلر خوب و ساده مثل کیل راه میفته می رید سراغ یه چیزی که توان کد نویسی بالایی می خود؟ امیدوارم ناراحت نشید.
        4- من فکر میکنم خود IAR به اندازه کافی همه چیز رو گفته. خصوصا با یوزل مانوال و دیگر توضیحاتی که با کامپایلر هست. نهایتا با نگاه کردن به فایل هدر اصلی کارتون باید راه بیفته.

دیدگاه

راستش کلاد از NVIC سر در نمیارم من میخوام رو UART0 اینتراپت رو راه بندازم راستی از اینکه به این سرعت جواب دادید ممنونم
          دنبال یه مثال ساده برای NVIC هستم تا ازش سر در بیارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
            چرا وقتی کارتون با یه کامپایلر خوب و ساده مثل کیل راه میفته می رید سراغ یه چیزی که توان کد نویسی بالایی می خود؟ امیدوارم ناراحت نشید.
            تنظیمات سخت افزاری واحد های میکرو در کیل چون مبتنی بر ویزارده کار بر رو از دانستن اطلاعات سخت افزارری میکرو خلاص میکنه . این خوبه ولی تنها مشکلش اینه که مبتنی بر ویزارده :nerd:
            تصور کن بخوای با نرم افزار های مبتنی بر ویزارد یک وبسایت بسازی راحته ولی بدرد تجاری نمی خوره . یا مثلا بخوای با اتور روت پروتل مسیر یابی کنی
            تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
            داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
              تنظیمات سخت افزاری واحد های میکرو در کیل چون مبتنی بر ویزارده کار بر رو از دانستن اطلاعات سخت افزارری میکرو خلاص میکنه . این خوبه ولی تنها مشکلش اینه که مبتنی بر ویزارده :nerd:
              تصور کن بخوای با نرم افزار های مبتنی بر ویزارد یک وبسایت بسازی راحته ولی بدرد تجاری نمی خوره . یا مثلا بخوای با اتور روت پروتل مسیر یابی کنی
              :eek:
              منظورتون از اون قسمت ویزارد رو نفهمیدم!
              مثلا کجا؟ میشه با IAR مقایسه کنید.

دیدگاه

با تشکر از لطف دوستان ( البطه دوستان فرنگی مون ) توانستم nvic رو فعال کنم بدون اینکه به kile یا iar کار کردنم گیر بدن .
                باز هم ممنون .

دیدگاه

دوست عزیز تجربیات تون را در اختیار ما هم بذارید
                  من همش دارم با IAR ور می رم که وقفه تایمر رو راه بیندازم ولی به خود تایمر کار می کنه و وقفه نمی ده !

دیدگاه

داریوش جان دهنت سرویس
                    ایینه وند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X