اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

!!!!!!!!!!!!!!اینم برنامه تبدیل عکس یا فونت به آرایه برای GLCD !!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

!!!!!!!!!!!!!!اینم برنامه تبدیل عکس یا فونت به آرایه برای GLCD !!!!!!!!!!!!!!!!

اینم برنامه تبدیل عکس به کد برای نمایش رو ال سی دی گرافیکی.در این برنامه فقط باید تصویر رو در اندازه 128*64 پیکسل درست کنید و در قسمت load وارد کنید و در زیر علامت ($) رو به (,) تبدیل کنید تا علامت بین هر کد (,) باشه.سپس convert رو میزنید و در پایین برنامه کدها رو مشاهده میکنید.فقط کافیه اونهارو کپی و تو یک آرایه بریزید و نمایش بدید

http://www.savefile.com/files/1161058

راستی یه سوال هم دارم؟این گزینه امتیاز مثبت که این بغل هست مال فشار دادن و اهدا کردن دیگه؟مگه نه؟ :nice:
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

پاسخ : اینم برنامه تبدیل عکس یا فونت به آرایه برای GLCD

نوشته اصلی توسط روباه
    راستی یه سوال هم دارم؟این گزینه امتیاز مثبت که این بغل هست مال فشار دادن و اهدا کردن دیگه؟مگه نه؟ :nice:
    آره

از بابت برنامه هم ممنون

دیدگاه

پاسخ : !!!!!!!!!!!!!!اینم برنامه تبدیل عکس یا فونت به آرایه برای GLCD !!!!!!!!!!!!!!!!

میشه فایل رو دوباره پ کنید؟

دیدگاه

پاسخ : !!!!!!!!!!!!!!اینم برنامه تبدیل عکس یا فونت به آرایه برای GLCD !!!!!!!!!!!!!!!!

حمیدجان برای سایزهای بزرگتر مثال 128*240 هم برنامهای داری
        روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

سلام
          من در لینک که کلیک میکنم
          چرت و پرت میاد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdimasmahdi
            سلام
            من در لینک که کلیک میکنم
            چرت و پرت میاد...
            خوب معلومه-مال سال 2007
            خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X