اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنکور کاردانی به کارشناسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنکور کاردانی به کارشناسی

سلام می خواستم بدونم امسال کاردانی به کارشناسی برای رشته الکترونیک روزانه میگیرن؟(یا مثل سال 89 سهمیه رو به غیر انتفاعی میدن؟)

پاسخ : کنکور کاردانی به کارشناسی

سلام فکر نکنم تا روز انتخاب رشته که 4 روز بعد از کنکوره معلوم باشه
    فکر نکنم لیسته دانشگاه هایی رو که دانشجو میگیرن تا قبل از اونموقع بدن
    [move]ولی مطمئن باش همه چی به ضرر ماست[/move]
    م_________________نتظرم

دیدگاه

میگیرن @ چون تقریبا یه ماه پیش مسابقات علمی کاربردی بودیم : دکتر رضایی . مهندس میری (برنامه ریز فنی و حرفه ای) میگفتند این دانشگاهها برقراره ، فقط معلوم نی ظرفیت ها چطور باشه و دانشکده ها چطور اعلام ظرفیت بکنن @ ولی حداقل رشته خودمون الکترونیک وضعیت بهتری نسبت به بقیه رشته ها تو این مقطع داره !!!
      [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

ضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبان گرامی کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برق سال 1391 بدینوسیله به اطلاع میرساند پاسخنامه تشریحی دروس الکترونیک، مدارهای الکتریکی، فیزیک الکتریسیته و مغناطیس و مدار منطقی را میتوانید از وبلاگ www.bargh-k2k.blogfa.com دریافت نمایید.

دیدگاه

با سلام
          این اولین پست من تو این فروم هستش . کسی از دوستان کلید ابزار دقیق و مدار فرمان رو نداره ؟

دیدگاه

سلام بچه ها من واقعا به کمک نیاز دارم میشه تراز رشتهی معماری ام اگه میدونید بگید؟ تو تهران و اطراف تهران و لطفا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X