اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توضیح درباره امنیت برنامه و ارتباط آن با boot loader

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توضیح درباره امنیت برنامه و ارتباط آن با boot loader

سلام بر دوستان

من یه مشکلی دارم و اینه که برنامه ای که در میکرو کنترلر (atmega32) پروگرم میشه به هیچ عنوان نمی خوام کپی شه خوب راه اول lock کردنه که چند جا دیدم مثل اینکه میشه قفل رو شکست (از شرکت atmel بعیده) نمی دونم حقیقت داره یا نه . می خوام از boot loader استفاده کنم مثلاً در boot loader یک کد امنیتی رو پروگرم کنم بعد برنامه اصلی رو بریزم و توی برنامه اون کدی که در boot loader ریخته شده رو بخونم اگه درست بود برنامه کار کنه اگرم نه که کلاً کار نکنه
    این کار شدنیه؟ اصلاً خود بوت لودر رو کپی می شه کرد؟ می خوام کل داستان رو بدونم بعد برم سراغ پیاده سازیش

ممنونم

پاسخ : توضیح درباره امنیت برنامه و ارتباط آن با boot loader

ای بابا یعنی هیچ کس با این مسئله درگیر نبوده را بوت لودر زیاد کار نشده oo:

دیدگاه

پاسخ : توضیح درباره امنیت برنامه و ارتباط آن با boot loader

نوشته اصلی توسط meysam_b
      سلام بر دوستان

من یه مشکلی دارم و اینه که برنامه ای که در میکرو کنترلر (atmega32) پروگرم میشه به هیچ عنوان نمی خوام کپی شه خوب راه اول lock کردنه که چند جا دیدم مثل اینکه میشه قفل رو شکست (از شرکت atmel بعیده) نمی دونم حقیقت داره یا نه . می خوام از boot loader استفاده کنم مثلاً در boot loader یک کد امنیتی رو پروگرم کنم بعد برنامه اصلی رو بریزم و توی برنامه اون کدی که در boot loader ریخته شده رو بخونم اگه درست بود برنامه کار کنه اگرم نه که کلاً کار نکنه
      این کار شدنیه؟ اصلاً خود بوت لودر رو کپی می شه کرد؟ می خوام کل داستان رو بدونم بعد برم سراغ پیاده سازیش

ممنونم
      برنامه lock شده به هیچ عنوان قابل خواندن نیست. این حرفها که میگن میشه خوند و ... چرنده.
      بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
      اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X