اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایمیل گروهی؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایمیل گروهی؟

سلام
    چه نرم افزار رایگانی برای ارسال ایمیل به صورت گروهی مناسب می باشد که امن هم باشد؟

پاسخ : ایمیل گروهی؟

1- شما نمی تونی با نرم افزار ایمیل گروهی ارسال کنی مگه این که سرور ایمیل داشته باشی !

2- اگر نرم افزار بدون نیاز به سرور استفاده کنی سرعت ارسال پایینه هر 3 ثانیه یک ایمیل !

3- باید یه سرور ایمیل بخری بعد روی اون یه اسکریپت ارسال ایمیل گروهی نصب کنی بعد فایل تکست لیست ایمیل ها و متن و ... رو میدی و اون خودش می فرسته البته اون هم باید تعداد درساعت رو مشخش کنی !

مثلا اگر برای یاهو توی هر ساعت بیشتر از 500 تا بفرستی یاهو شما رو بلوک می کنه !

اگر با نرم افزار می خوای بفرستی می تونی از نرم افزار ایرانی seg mer استفاده کنی !
    بهتر از بقیه هستش !

من هم خیلی وقته دنبال چنین چیزی با سرعت بالا هستم چون لیست 65 ملیونی ایمیل دارم !

موفق باشی
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کیان
      1- شما نمی تونی با نرم افزار ایمیل گروهی ارسال کنی مگه این که سرور ایمیل داشته باشی !

2- اگر نرم افزار بدون نیاز به سرور استفاده کنی سرعت ارسال پایینه هر 3 ثانیه یک ایمیل !

3- باید یه سرور ایمیل بخری بعد روی اون یه اسکریپت ارسال ایمیل گروهی نصب کنی بعد فایل تکست لیست ایمیل ها و متن و ... رو میدی و اون خودش می فرسته البته اون هم باید تعداد درساعت رو مشخش کنی !

مثلا اگر برای یاهو توی هر ساعت بیشتر از 500 تا بفرستی یاهو شما رو بلوک می کنه !

اگر با نرم افزار می خوای بفرستی می تونی از نرم افزار ایرانی seg mer استفاده کنی !
      بهتر از بقیه هستش !

من هم خیلی وقته دنبال چنین چیزی با سرعت بالا هستم چون لیست 65 ملیونی ایمیل دارم !

موفق باشی
      سلام
      عید مبارک
      ممنون
      منظورت از سرور میل چیست؟یک ایمیل خریداری کردم شرکت خدمات دهنده می شود سرور میل
      با این نرمافزاری که معرفی کردید کار کردید؟

دیدگاه

آره من بای این نرم افزار کار کردم اما همون طور که گفتم سرعت ارسال هر 3 ثانیه یدونه هستش و بعد از ارسال 500 تا یا کمتر نرم افزار هنگ می کنه !

من همه ی نرم افزار ها رو تست کردم این یکی فقط جواب داد اما این مشکلات رو هم داره !

منظورت رو از خریداری ایمیل نمی فهمم !

شما برو تو گوگل سرچ کن هاست میل یه چیزایی گیرت میاد !

موفق باشی

ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

سلام

آقا کیان استفاده از این نرم افزار را یاد می دهید ؟

smtp سرور یعنی چی؟

من یک پهنای باندی گرفتم به ححجم 200 مگ که 50 مگ آن برای ایمیل است ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X