اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد موتور پله ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد موتور پله ای

سلام بچه ها
    یه سوال تخصصی در مورد موتور پله ای دارم که خیلی وقته تو اینترنت سرچ کردم ولی خیلی گیج شدم خیلی نیاز به راهنمایی دارم
    آیا موتور پله ای هست که به صورت سه سیم کار کنه؟ یعنی کلا برای راه اندازیش به سه سیم احتیاج باشه؟
    من یه سایت پیدا کردم یه نوع موتور هایبرید گذاشته که سیم کشیش در پایین سایت توضیح داده به صورت سه سیم انجام شده.اما یه سیم زمینش آزاده ... در مورد این میتونه کسی برام توضیح بده ..؟..
    این موتور به صورت سه سیم راه اندازی شده یا چهار سیم (با سیم زمین)؟
    اینم سایتش..
    http://www.aliexpress.com/product-fm/354221288-3-phase-hybrid-stepper-motor-130-Series-wholesalers.html

پاسخ : سوال در مورد موتور پله ای

سلام
    این موتور شما سه سیم نیست! سه تا کویل داره
    در واقع چهار تا سیم داره که یکیش مشترکه
    راه انداختنش هم فکر نمیکنم با بقیه تفاوت چندانی بکنه
    گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

آقا ممنون برای جوابت ولی من یه استپر موتور تو یه سایت خارجی دیدم که نوشته بود استپر موتور هایبرید سه فاز که با سه تا سیم راه اندازی میشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط quicken
        آقا ممنون برای جوابت ولی من یه استپر موتور تو یه سایت خارجی دیدم که نوشته بود استپر موتور هایبرید سه فاز که با سه تا سیم راه اندازی میشد
        حتما مثل موتور های سه فاز هست که 6تا سیم داره
        ولی میان اون رو به صورت ستاره یا به صورت مثلث راه اندازی میکنن و اون 6تا سیم تبدیل به 3تا سیم میشه و به برق 3فاز وصل میشه و راه می افته
        عکس هم دارم ولی نیازی نیست بزارم
        شما توی گوگل بنویس " نحوه راه اندازی موتور به صورت ستاره مثلث "
        کلی عکس میاد
        موفق باشید
        هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

الان تو گوگل سرچ کردم بدتر گیج شدم
          بفرما داداش
          خودم برات نقشش رو طراحی کردم ببین
          هرکدوم از اون سلف ها یک پله ی موتور میشه
          و نحوه متصل کردنش هم که دیگه مشخصه

هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

آقا دست گلت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی. اگر زحمتی نیست نحوه حرکت این نوع موتورها رو هم برام توضیح بدید مثلا تو چند مرحله حرکت میکنند. موتور پله ای معمولی سه فاز آهنربای دائمی رو میدونم چطوری کار میکنه ولی در مورد موتور پله ای سه فاز هایبرید هیچ منبعی برای توضیح عملکردش پیدا نکردم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X