ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    2012/06/18
    1
    0

اعمال ورودی و مشاهده خروجی (شبیه سازی)

با سلام خدمت همه ی مهندسین و دانشجویان عزیز
    من یه پروژه دارم انجام می دم . چند تا برد لاجیک هست که نقشه هاش رو هم دارم ( شماتیک گیت های منطقی فلیپ فلاپ کانتر و ...) . من باید اینا رو با cpld پیاده سازی کنم . این کار رو با ise توسط محیط شماتیکش انجام میدم . و بر روی cpld پروگرام می کنم . حالا من یه سری تست دارم که مخصوص همون برد های لاجیک هست. مثلا تو تست گفته فلان ورودی ها رو صفر و یک می دیم و باید فلان خروجی ها صفر و یک بشن .
    حالا من می خوام این تست ها رو روی cpld و توسط ise پیاده سازی کنم و صفر و یک ها رو اعمال کنم و نتایج رو ببینم . ( نه vhdl بلدم نه verilog ) می خواستم ببینم امکانش هست این کار رو با یه روش ساده انجام بدم ؟ یعنی به ورودی ها خیلی زود ، صفر و یک بدم و ببینیم خروجی ها چی میشن ؟
    ممنون.
    2007/07/08
    تهران
    1,603
    36

پاسخ : اعمال ورودی و مشاهده خروجی (شبیه سازی)

نقل قول نوشته اصلی توسط arkfa
    با سلام خدمت همه ی مهندسین و دانشجویان عزیز
    من یه پروژه دارم انجام می دم . چند تا برد لاجیک هست که نقشه هاش رو هم دارم ( شماتیک گیت های منطقی فلیپ فلاپ کانتر و ...) . من باید اینا رو با cpld پیاده سازی کنم . این کار رو با ise توسط محیط شماتیکش انجام میدم . و بر روی cpld پروگرام می کنم . حالا من یه سری تست دارم که مخصوص همون برد های لاجیک هست. مثلا تو تست گفته فلان ورودی ها رو صفر و یک می دیم و باید فلان خروجی ها صفر و یک بشن .
    حالا من می خوام این تست ها رو روی cpld و توسط ise پیاده سازی کنم و صفر و یک ها رو اعمال کنم و نتایج رو ببینم . ( نه vhdl بلدم نه verilog ) می خواستم ببینم امکانش هست این کار رو با یه روش ساده انجام بدم ؟ یعنی به ورودی ها خیلی زود ، صفر و یک بدم و ببینیم خروجی ها چی میشن ؟
    ممنون.
    باید تست بنچ بسازی
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2