اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور PS2 رو به مدار متصل کرد ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطور PS2 رو به مدار متصل کرد ؟

سلام:
    یک مدار است که باید صفحه کلید کامپیوتر رو به مدار متصل کرد وا از مدار نتیجه گرفت
    مشکل اینجاست که چون توی شهرستان دسترسی به پورت PS2 ندارم از رو یک مادر برد سوخته به بدبختی جدا کردم حالا رو فیبر به جز 6 سوراخ مربوط به پایه های پورت ، 3 سوراخ دیگه هم داره که به قسمت های مختلفی متصل شده
    چی کا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : چطور PS2 رو به مدار متصل کرد ؟

یه سرچ تو گوگل کارسازه.
    فکر نمی کنم منابع کمی تو این زمینه باشه :agree:

دیدگاه

با سلام
      در تکمیل حرف آقا حامد اینو سرچ کن : PS2 Pin Configuration
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

سلام:
        مشکل من در برنامه نویسی و اتصال PS2 نیست
        مدار اماده است ولی پورت PS2 نداشتم از مادر برد برداشتم خود PS2 دارای 6 پایه است ولی روی برد ( مدار ) 3 سوراخ بزرگتر علاوه بر 6 پایه در نظر گرفته که سیم کشی شده به دیگر قسمت های مدار
        با این 3 تا چیکار کنم؟

دیدگاه

سلام صالح جان!
          من که درست متوجه نشدم!! اگر سوراخها و اتصالاتی که میگی روی برد هست منظرت مادربورد سوخته است که بی خیال!! چیکارشون داری! اگر منظورت برد مداریه که می خوای کیبرد رو بهش وصل کنی، مشخص کن که مدار رو خودت کار کردی یا نه!!!! اگر خودت کار کردی که خوب باید بهتر از هر کسی بدونی اون اتصالات رو برای چی طراحی کردی! اگر هم خودت کار نکردی، خوب بنده خدا! ما مگه علم غیب داریم که بدونیم مداری که نمی دونیم چی هست، مال چه کاری هست، اسمش چیه، رسمش چیه!! اون سوراخ سمت چپ گوشه بالای مدار!!! برای چیه؟!! خوب یک شرحی! عکسی! اسمی! چیزی بذار تا بشه یه کاری کرد! ما مخلصیم.

حسین خواجه جعفری
          اللهم صل علی فاطمة و ابیها، و بعلها و بنیها، و سر المستودع فیها،
          بعدد ما احاط به علمک...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین خواجه جعفری
            خوب بنده خدا! ما مگه علم غیب داریم که بدونیم مداری که نمی دونیم چی هست، مال چه کاری هست، اسمش چیه، رسمش چیه!! اون سوراخ سمت چپ گوشه بالای مدار!!! برای چیه؟!! خوب یک شرحی! عکسی! اسمی! چیزی بذار تا بشه یه کاری کرد! ما مخلصیم.
            حسین خواجه جعفری
            سلام:
            :biggrin: :biggrin: حرف حساب جواب نداره... :mrgreen:

مدار نویسنده جلد 6 آقای بخت آور همون طور که گفتم پورت PS2 که از مادر بورد جدا کردم با محلی که روی فیبر در نظر گرفته شده طتبیق نمی کنه

دیدگاه

من نمی دونم ولی هیچ وقت به کارای اقای بخت اور اعتقاد ندارم
              بهر حال شما روی نقشه علمی کتاب ایشون نگاه بکن و اسم اتصالات رو بنویس
              اگه می تونی از یه کتاب a+ مشخصات مربوط به ps2 رو پیدا بکن ببین مطابقت دارن و مشکلی نیست
              اره مشکلی نبود روی برد سوراخ دار ps2 رو مونتاژ بکن و اون رو با سیم روی برد اصلی وصل بکن

دیدگاه

آقا زمین اش کن، اون Pad های بزرگ معمولا به بدنه ی کانکتور وصل میشن.
                There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X