اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر قطر سیم که در جاهای متفاوت برد (در یکجا کلفت و در جای دیگر نازک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر قطر سیم که در جاهای متفاوت برد (در یکجا کلفت و در جای دیگر نازک

سلام دوستان
    میخواستم ببینم چه جوری میتونم توی آلتیوم مثلا یک سیمی به قطر 4 میلی متر بکشم ولی قسمت انتهایی این سیم کشی قطر سیمو به 2 میل کاهش بدم

توی قسمت rule هر کاری کردم نشد اومدم از net های متفاوت استفاده کردم بازم نشد

مرسییییییییییی

پاسخ : تغییر قطر سیم که در جاهای متفاوت برد (در یکجا کلفت و در جای دیگر نازک

دو ترک مجزا بکشید و به هم متصل کنید. با دو بار کلیک روی هر کدام از ترکها و تغییر پهنا میتونید پهنای دلخواهتون رو داشته باشید.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

مرسی که جواب دادین
      ولی میخواستم به صورت خودکار این کارو بکنه و منظورتونو نفهمیدم
      توی شماتیک که با ترک های متفاوت هست
      توی عکس ببینید اون قسمتی که نشون دادم میخوام سیمی که به نام 3mil10 هست نازک بشه
      مشکل این جاست که زمانی که من یک نت توی شماتیک میزارم کل سیم به هر کجا که وصل باشه با همون نت شناخته میشه دوقسمتش کردم از 2تا نت استفاده کردم بازم نشد

دیدگاه

پیشناد من این هست که اون قسمت رو پاک کنید و دوباره رسم کنید یعنی جایی که میخواهید تغییر اندازه بدید همون اسم و همون نت رو داره ولی یک ترک مجزا هست که به تنهایی قابل ویرایش هست.
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نمیدونم ولی فک نمیکنم برنامه خودش اتوماتیک تمام ترک های مثلا متصل به پد ها رو با ضخامت کمتر بکشه و ترک های میانی رو ضخیم تر
          باید دستی قسمت آخر ترک ها اصلاح بشه
          توقع نداشته باشید برنامه همه کارو برای ما انجام بده ، هر PCB بعد از روت شدن نیاز به باز بینی و تغییر و اصلاح داره
          و این که هیچوقت برنامه نکاتیو کاراییو که انسان میخواد رو درست انجام نمیده
          درایور شبکه و nRF24L01
          کاتالوگ محصولات
          کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
          شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
          فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

توضیح می*فرمایید که اگر بعد از طراحی بخواهیم قوانین را تغییر دهیم، مثلا عرض همه ترک*ها را کم*تر کنیم، چگونه ممکن است؟
            متشکر

دیدگاه

احتیاج به هیچ کدوم از این کارها نیست.
              شما در قسمت auto-route قسمت roles قسمت widths میتونید اسکریپت این کار رو بنویسید .
              درسته که نظارت انسانی باید در انتهای کار cad باشه اما نه اینکه دیگه توقعی از نرم افزار نداشته باشیم و خودمون دوبار کاری کنیم. 4 تا پست دیگه ادامه داشته باشه طرف ممکنه کارش به "اصلاح با فتوشاپ" بکشه.
              جدیدترین ویرایش توسط axiom2600; ۰۷:۵۱ ۱۳۹۵/۰۴/۱۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X