اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قفل رمز دیجیتال با 15 خروجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دارای منوی و کنترل 15 خروجی
    http://s1.picofile.com/file/7477904294/lock.rar.html

پسوورد:www.eca.ir

هرگز در مسیر پیموده شده گام بر ندار زیرا این راه تنها به همان جایی میرسد که دیگران رسیده اند.(گراهام بل)

دیدگاه

پاسخ : قفل رمز دیجیتال با 15 خروجی

salam man madaro bastam vali madar javab nemideh......

دیدگاه

سلام دوست عزیز.فیوزبیت ها چک کن.درحالت عادی پورتc امکان اشکال دارد.این مدار تست شده و 100درصد عملیه .موفق باشید

دیدگاه

سلام
          نحوه تنظیم فیوز بیت ها چه جوریه میشه توضیح بدین
          در ضمن برای راه اندازی اتمگا 32 باید پایه avccو reset جریان بخوره یا همون پایه های vccوgnd کافیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط star72
            سلام
            نحوه تنظیم فیوز بیت ها چه جوریه میشه توضیح بدین
            در ضمن برای راه اندازی اتمگا 32 باید پایه avccو reset جریان بخوره یا همون پایه های vccوgnd کافیه
            سلام
            فیوز بیت ها حالت LOW فعال میباشند و تنظیم هر پروتکل و تنظیم اصلی میکرو کنترلر با فیوز بیت انجام میگیره
            برای اینکه از پورت C به عنوان I/O استفاده کنی ، باید فیوز بیت JTAG رو 1 کنی در این حالت پروتکل JTAG غیر فعال و پایه های 2و3و4و5 پورت C به صورت I/O میشوند......
            پایه های AVCC و AREF و VCC رو به 5V+ و پایه GND و AGND رو هم به GND و پایه RESET رو هم با یک مقاومت 10K به VCC متصل کن
            وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

bazam javab nadad :angry:

دیدگاه

دوست عزیز همراه پروژه سری فایل هست از جملهhelp ال سی دی رو چک کن ببین درست وصل کردی

کبوتر باچرخیدن همراه کلاغ ها پرش سیاه نمیشود بلکه دلش سیاه میشود.

دیدگاه

سلام میشه اینو یکم شلوغش کرد،مثلا میشه به جای LED ترانزیستور گذاشت تا رله رو کنترل کرد؟

حدودا این پروژه چند در میاد؟
                  خیلی ازتون ممنونم مدت ها بود دنبالش بودم خیلی کارش درسته.
                  http://forum.techno-electro.com/thread-2382.html
                  "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
                  ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
                  ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
                  پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X