اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ولتاژ پایه های ورودی arm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ولتاژ پایه های ورودی arm

سلام
    خسته نباشید
    برای پروژه ساختم یدونه مدار طراحی کردم که هم از arm استفاده شده هم از یک ای سی که خروجیش 5 ولته و می خوام به ورودی arm متصل کنم اما arm ورودیش 3.3 ولته
    میشه مستقیم به arm وصلش کنم؟میکر مشکل پیدا نمی کنه؟کسی تا حالا این کارو کرده؟
    در ضمن به خاطر کوچیک بودن بردم نه از تقسیم ولتاژ نه از ایسی تطبق سطح می تونم استفاده کنم
    ممنون میشم زود جواب بدین!!!
    پرسش کلید دانش

پاسخ : ولتاژ پایه های ورودی arm

نوشته اصلی توسط مصطفی مقدم
    سلام
    خسته نباشید
    برای پروژه ساختم یدونه مدار طراحی کردم که هم از arm استفاده شده هم از یک ای سی که خروجیش 5 ولته و می خوام به ورودی arm متصل کنم اما arm ورودیش 3.3 ولته
    میشه مستقیم به arm وصلش کنم؟میکر مشکل پیدا نمی کنه؟کسی تا حالا این کارو کرده؟
    در ضمن به خاطر کوچیک بودن بردم نه از تقسیم ولتاژ نه از ایسی تطبق سطح می تونم استفاده کنم
    ممنون میشم زود جواب بدین!!!
    توی اکثر آرمها ، بیش از 95 درصد پایه ها رو میشه این کار رو کرد و با 5 ولت مشکلی ندارند اما تعدادی از پایه های خاص رو نه ... شما حتما باید برید به دیتا شیت آرمی که می خواهید استفاده کنید توی بخش pin configuration نگاه کنید

دیدگاه

یک تقسیم مقاومتی خیلی ساده - پتانسیومتر -
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

داخل دیتاشیت ذکر شده است ، با عنوان 5v ، در خانواده LPC و Cortex-m0 و Cortex-m3 که من اطلاع دارم :redface: با فعال کردن هیسترزیس (hystersis) بر روی پایه می توان این کار رو کرد ، البته برای همه ی پایه ها این برقرار نیست (اغلب هست) ، که در یوزر منوال ذکر شده.
        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X