اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صدای بلندگو کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صدای بلندگو کامپیوتر

سلام به همه...
    دوستان بنده وقتی که گوشیمو نزدیک بلندگو کامپیوتر می برم،بلندگو صدای شبیه وززز... میده و هرچقدر هم گوشیمو نزدیکش میبرم این صدا شدت میگره و برعکس وقتی گوشی رو ازش دور میکنم از شدت صدا کاسته میشه...میخواستم بدونم علت این صدا چی میتونه باشه؟ممنون
    علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.

پاسخ : صدای بلندگو کامپیوتر

اتفاقا من وقتی از پیش کامپیوتر اس ام اس میفرستم یه صدای نویز میاد شاید به خاطر امواج موبایله
    هر اقدام بزرگی ابتدا محال به نظر میرسد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behroz2010
      اتفاقا من وقتی از پیش کامپیوتر اس ام اس میفرستم یه صدای نویز میاد شاید به خاطر امواج موبایله
      شاید...
      جالب این جاست که وقتی گوشیم کنار کامپیوتره و وقتی یه نفر زنگ میزنه اول اون صدا میاد بعد گوشیم زنگ میخوره...!
      علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.

دیدگاه

اره واسه منم همین طور میشه

دیدگاه

از دوستان کسی نیست جواب این سوالو بده؟؟؟؟!؟

دیدگاه

میتونه علتش امپدانس ورودی زیاد اسپیکر شما باشه ...
            در هر صورت این نویز رو نمیشه کامل حذف کرد ...
            ولی با کم کردن امپدانس ورودی اسپیکرتون شاید بتونید صداش رو کم کنید ..
            باید اسپیکر رو باز کنید و در انتهای سیم ورودی ، دو عدد مقاومت امپدانس پایین (حد اقل 22 اهم ) موازی کنید ..
            اینجوری جریان گذرنده از سیم ها بیشتر میشه و تاثیر نویز کمتر. ممکنه تاثیر چشم گیری نداشته باشه .
            ادیت :
            از اونجایی که میگی اگه ولوم روی صفر هم باشه نویز میده ، شاید روش فوق کلا جواب نده و کمی دستکاری برد لازم باشه، که اون هم بستگی به نوع امپلی فایر داره .

دیدگاه

ممنون که جواب دادین... اگه تو یه مداری امپدانس ورودی زیاد باشه آیا مشکل ایجاد میکنه؟ یه خورده در مورد امپدانس ورودی توضیح بدین-ممنون

دیدگاه

گفتم که اگه امپدانس ورودی زیاد اسپیکر شما باشه اینطور میشه
                من تخصص خاصی در این مورد ندارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X