اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خطای عجیب و غریب keil !!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خطای عجیب و غریب keil !!!!!!!

با سلام

چند روزیه وقتی می خوام یه فایل میکرو ویژن جدید کامپایل کنم با این خطا مواجه می شم:
    test6.axf: Warning: L6665W: Neither Lib$$Request$$armlib Lib$$Request$$cpplib defined, not searching ARM libraries.
    test6.axf: Error: L6411W: No compatible library exists with a definition of startup symbol __main.

خیلی عجیبه! چون وقتی برنامه آم رو توی فایل میکروویژنی که قبلا کامپایل شده می برم بهم خطا نمیده و کامپایل می کنه.
    یه بارم برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداشته.
    به نظر شما مشکل از کجاست؟!

با تشکر

پاسخ : خطای عجیب و غریب keil !!!!!!!

http://www.keil.com/forum/11704/
    OR:
    https://www.google.de/search?q=test6.axf%3A+Error%3A+L6411W%3A+No+compat ible+library+exists+with+a+definition+of+startup+s ymbol+__main.&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-USfficial&client=firefox-a#hl=en&client=firefox-a&hs=soi&rls=org.mozilla:en-USfficial&q=Error:+L6411W:++site:keil.com+No+com patible+library+exists+with+a+definition+of+startu p+symbol+__main.&sa=X&ei=wmo6UPfzH9H0sga5k YHgCw&ved=0CCMQrQIwAA&bav=on.2,or.r_gc.r_p w.r_qf.&fp=c7206661f1bd5c1c&biw=1366&b ih=665
    بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
    موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
    نلسون ماندلا

دیدگاه

بنظر میاد پروژه شما تابع main نداشته باشه.
      www. a r m c e n t e r. o r g

دیدگاه

ممنون دوستان
        مشکل این بود که فایل main رو به سورس اضافه نکرده بودم و این خطا رو بهم میداد که خدا رو شکر حل شد.

دیدگاه

فایل main مهم نیست اسمش هرچی میتونه باشه مهم تابع با اسم main هست که حتما باید باشه.
          www. a r m c e n t e r. o r g

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X