اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته الکترونیک چیه؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته الکترونیک چیه؟

سلام میخواستم بدونم که منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته الکترونیک از کجاست ؟
    هرچی تو اینترنت سرچ زدم از یه جای معتبری( سازمان سنجشی، وزارت علوم و تحقیقاتی و... ) نبود؟
    کسی نمیدونه معتبرش رو کجا میتونم پیدا کنم؟
    راهنماییم کنید، خیلی ممنون میشم...
    من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

پاسخ : منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته الکترونیک چیه؟

دوست عزیز اگه دنبال کتاب های کنکوری هستی هیچ جای معتبری نیست که بگه کدوم کتاب رو بخونی
    اما اگه دنبال مرجع هستی باید سرفصل های دوره کارشناسی رشته خودت بگردی که با سرچ تو گوگل پیدا میشه اونجا مرجع ها نیز توسط وزارت علوم ذکر شده

دیدگاه

پاسخ : منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته الکترونیک چیه؟

پیشنهاد من اینه: سوالای کنکورای اخیر رو نگاه کن.
      تا حد امکان از کتابایی که خودت قبلاً خوندی و جزوه هایی که خودت نوشتی استفاده کن.
      کتابهای طراحان اصلی کنکور هم که تو بیشتر دانشگاهها مرجعه مطالعه کن مثل مدار دکتر جبه دار و مدار دکتر هدتنی، الکترونیک دکتر میرعشقی.
      بعضی کتابها هم که مشخصن مثل کنترل اوگاتا، سیگنال اپنهایم، رهیافت های الکترونیک دیانی و الکترونیک تقی شفیعی، مغناطیس چنگ.
      در کل توصیه من اینه که مطالب و درسهایی که تسلط داری خیلی مهمتره چون اگه روی اونا وقت بذاری حتماً سوالای اونا رو میتونی بزنی ولی مطالبی که ضعیفی یا اصلاً نخوندی اگه تسلط نسبی هم پیدا کنی زدن سوالاش با ریسکه و ممکنه فقط منفی برات بیاره.
      موفق باشی.
      لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
      لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
      با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
      اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
      يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X