اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتور های سایز بزرگ Bldc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتور های سایز بزرگ Bldc

سلام
    می خواستم بدونم که آیا موتور های براشلس سایز بزرگ تو ایران پیدا میشه .اگه دوستان اطلاعاتی در باره فروش این موتور ها دارند لطفا در این تاپیک قرار دهند .ممنونم

پاسخ : موتور های سایز بزرگ و متوسط Bldc

سلام

خوب سفارش بدید از سایت های خارجی
    فکر نکنم توی ایران پیدا کنید
    شاید توی فروشگاه های هابی پیدا کنید
    http://vz.iminent.com/vz/39a77668-19...h-fishing.giff

دیدگاه

اتفاقا یه سایت هم پیدا کردم به اسم http://www.alibaba.com/ نمیدونم می فرسته ایران یا نه .کسی از بچه ها از این جور سایت ها تابه حال خرید کرده؟ پول گمرک هم باید بدیم؟

دیدگاه

سلام
        این موتور هارو برای چه کاری میخواین؟؟ outrunner باشه یا inruner؟؟
        تو ایران که فکر نکنم پیدا کنید ولی من یه بار رفته بودم فروشگاه تهران هابی رو میزش یدونه outrunner خیلی بزرگ (حدودا 2 برابر اندازه موتور توی این عکس ها) گذاشته بود... خیلی هم سنگین بود شما یه سر به اونجا بزن ببین دارن یا نه... اگه inrunner میخواین تو ایران نیست (موزد مصرف کمی داره) باید سفارش بدین

دیدگاه

اینم 2 نمونه از قویترین موتور های براشلس مدل:
          اولیش موتور inrunner ماله کمپانی castle creations امریکایی معروف هست که موتور هاش تو دنیا معروفن و بسیار با کیفیت هستند این یکی از قویترین موتور های این شرکته:
          http://www.castlecreations.com/products/2028_motor.html
          همونطور که میبینید تا حداکثر 10 اسب بخار قدرت داره :eek:
          از بلبرینگ های ژاپنی و فولاد فوق العاده محکم برای شافت استفاده شده
          مگنت های قوی نئودیومی داره
          راندمانن حداکثر 92 درصدی داره!
          حداکثر 30000 دور در دقیقه میزنه
          حدود 13 سانت طول داره!!
          و...

خب این یکی از قدرتمند و با کیفیت ترین موتور های inrunner هست
          اما این شرکت موتور های دیگه ای هم داره میتونید اینجا ببینید:
          http://www.castlecreations.com/produ...motors/nm.html

اما در مورد موتور outrunner
          یکی از کمپانی هایی که در تولید این موتور ها بسیار فعاله و معروفه کمپانی AXI هست که ماله کشور چک هست!
          موتور هاش بین کسایی که با هواپیماهای الکتریکی مدل سروکار دارن معروفه و تونسته جوایزی رو هم ببره (مثل کمپانی کستل)
          یکی از قویترین موتور هاش اینه:

حداکثر بازدهی 94 درصد!!
          RPM بر ولت حداکثر 235 دور (باطری 8 تا 10 سل لیپو!!)
          حداکثر تراست برای هواپیمای ترینر 15000 گرم (15 کیلو گرم :surprised
          مگنت نئودیومی
          و...
          لینک:
          http://www.modelmotors.cz/index.php?...orie=5345%20HD
          این موتور هم هست که از بالایی تراست بالاتری داره و مشخصات تقریبا یکسانی داره...

همونطور که دیدید این موتور ها نمونه ای از موتور های سنگین وزن و قدرتمند در 2 نوع inrunner و outrunner هستند
          از قیمتون تعجب نکنید (AXI قیمت نزده)!! تازه این قیمت فقط برای موتور خالی هست اسپید کنترل هاشون قیمتی نزدیک به خودشون بلکه بالاتری هم دارند!!

دیدگاه

.

دیدگاه

سلام موتوری که دنبالشم از نوع outrunner باید باشه و حدود 20kw یا راندمانی در حدود 40 اسب بخار باید بهم بده.
              یه چیزی شبیه به این:

دیدگاه

سلام

من دیدم قبلا یه همچین موتوری ، توی انجمن PersianRC.net یه نفر خریده بود توی دستش که گرفته بود خیلی بزرگ بود
                دقیقا یادم نمیاد توی کدام تاپیک بود ولی توی قسمت مولتی روتور انجمن PersianRC برید و سوال کنید

دیدگاه

:eek:
                  این عکس هارو از کجا میارید؟!!!
                  خب این موتور دیگه از مدل خارج میشه و میره تقریبا تو محدوده صنعتی!!
                  میشه بگین برای چی میخواین؟؟
                  چقدر بودجه دارین؟
                  این توانی رو که میگید دیگه نزدیکای توان رنو هست!! فکر اسپید کنترلش رو کردین؟؟
                  خب عکس همین هارو که گذاشتین یه سری به سایت هاشون بزنید اگه فروش داشته باشن مثلا با مستر کارت و پست DHL رو ساپرت کنن براتون میفرستن

دیدگاه

این عکس هارو از کجا میارید؟!!!
                    خب این موتور دیگه از مدل خارج میشه و میره تقریبا تو محدوده صنعتی!!
                    میشه بگین برای چی میخواین؟؟
                    چقدر بودجه دارین؟
                    این توانی رو که میگید دیگه نزدیکای توان رنو هست!! فکر اسپید کنترلش رو کردین؟؟
                    خب عکس همین هارو که گذاشتین یه سری به سایت هاشون بزنید اگه فروش داشته باشن مثلا با مستر کارت و پست DHL رو ساپرت کنن براتون میفرستن
                    سلام دوست عزیز اگر در زمینه هوا فضا یا ادوات پرنده اطلاعاتی دارید لطفا مشخصاتتون را برام بفرستید تا با شمامکاتبه کنم .لطفا ایملتون را چک کنید.
                    با سپاس

دیدگاه

سلام

اتفاقا از همین موتور ها برای ساخت کوادکوپتر استفاده شده بود
                      برای مدل هم میشه استفاده کرد ولی اسپیدکنترلر و باطری هم پیدا کردنش مشکل هست
                      اگر یکم بیشتر توضیح بدید که چیکار می خواهید بکنید ، بیشتر می تونم راهنماییتان کنم

با سپاس

دیدگاه

soodi جان از این ها که استفاده نمیشه برای کواد کوپتر!!! وزن این ها با این توانی که مد نظر ایشونه موتورش بالای 10 کیلو میشه!! کواد کوپتر 4 تا موتور زیر 200 گرم با توان 200 تا فوقش 1000 وات معمولا استفاده میشه
                        این موتوری که ایشون میخوان تو رنج نیمه صنعتی و صنعتی میشه و بحثش از مدل کلا جداست...

در مورد درایور اینها از اساتیدی مثل جناب solsal یا استاد کی نژاد (طراح) میتونید سوال کنید احتمال زیاد میتونن راهنماییتون کنن...

دیدگاه

دوست عزیز از لحاظ اسپید و کنترل ما هیچ مشکلی نداریم و کاری هم که داریم انجام میدیم خیلی تخصصی و صنعتی هستش ما فقط به دنبال تامین این موتور هستیم .البته ناگفته نماند که شما نباید به دید هابی به این موتور ها نگاه کنید زیرا در صنایع Hi-tech از آن استفاده می شود و بعید میدونم که اونی که تو ایران دیدید صنعتی باشه احتمالا برای هواپیما های مدل یا کوادروتورها بوده که تا سایز متوسطش هم خودم تو تهران پیدا کرده بودم ولی این یه چیزه دیگه است . حالا از دوستان وارد کننده کسی نمیتونه به ما اطلاعات تجاری بده ؟ ممنونم

دیدگاه

دوست عزیز از لحاظ اسپید و کنترل ما هیچ مشکلی نداریم و کاری هم که داریم انجام میدیم خیلی تخصصی و صنعتی هستش ما فقط به دنبال تامین این موتور هستیم .البته ناگفته نماند که شما نباید به دید هابی به این وموتور ها نگاه کنید زیرا در صنایع Hi-tech از آن استفاده می شود و بعید میدونم که اونی که تو ایران دیدید صنعتی باشه احتمالا برای هواپیما های مدل یا کوادروتورها بوده که تا سایز متوسطش هم خودم تو تهران پیدا کرده بودم ولی این یه چیزه دیگه است . حالا از دوستان وارد کننده کسی نمیتونه به ما اطلاعات تجاری بده ؟ ممنونم
                            ببینید همونطور که گفتم این سایز موتوری که شما میخواید میره تو وادی صنعتی و کاربرد های خاص پیدا میکنه و به دلیل ماهیت این موتور ها که دارای راندمان بالایی هستن و طول عمر بسیار بالایی دارن (بعد از چند هزار ساعت کار اگه درست نگه داری شده باشن (روغن کاری منظم و جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل موتور و تمیز کردن به موقع و...) و صدمه ندیده باشن با یه تعویض بلبرینگ ها موتور کاملا نو میشه و مثل روز اولش کار میکنه
                            خب این موتوری که شما میخواید همونطور که خودتون هم گفتید کاربرد های خاص داره (تو صنایع نظامی که به دلیل قابلیت هاش استفاده میشه) پس جز قطعاتی میشه که نمیتونیم وارد کنیم و نمیشه مستقیم از ایران خرید تو ایران هم همچین چیزی پیدا نمیشه اون موتور رو هم که بهتون گفتم توی فروشگاه مدل دیدم و برای هواپیما های سایز SCALE استفاده میشه و تراستی حدودا 20 کیلو گرمی داره... این موتور ها بدرد شما نمیخوره
                            پس شما یا باید غیر مستقیم خرید کنید یا شخصا با ارز یه سفر تجارتی برید
                            دیگه من از جزئیات خرید اطلاعی ندارم ولی بدونید که تو ایران دنبال همچین چیزی نباشید که وقتتون رو هدر میدید...
                            همچنین دنبال موتور های چینی یا حتی تایوانی به علت مهم بودن کارتون نرید ترجیحا خریدتون رو روی موتور های المانی و امریکایی متمرکز کنید...
                            موفق باشید

دیدگاه

اتفاقا اصلا کاربرد نظامی نداره و تا اونجایی که اطلاع دارم از موتور های جت در صنایع نظامی بهره میگیرند نه BLDC و این موتور ها در اروپا به راحتی فروخته میشه و کاربرد صنعتی اون خیلی زیاد تره شما تو اینترنت سرچ کنی و در سایت های DIY جستجو کنید میبنید با این موتور ها چه وسایلی مانند قایق های تندرو و زیردریای های سرعت بالا ساختن.
                              تا یادم نرفته اینو بگم که شنیدم یه شرکتی تو ایران این جور موتور ها را به صورت سفارشی طراحی میکنی کسی میدونه کدوم شرکت این کارو میکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X