اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاثیر دیماند قراردادی روی قیمت برق در قبض ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاثیر دیماند قراردادی روی قیمت برق در قبض ؟

اگر دیماند قراردادی کم بشه قیمت برق هم کاهش پیدا میکنه یا نه؟

دیماند

نوشته اصلی توسط mohammad751
    اگر دیماند قراردادی کم بشه قیمت برق هم کاهش پیدا میکنه یا نه؟
    کاهش دیماند مصرفی باعث کاهش هزینه برق میشه، ولی دیماند قراردادی رو نمیدونم ولی از آنجایی که دیماند مصرفی نمیتونه از دیماند قراردادی بیشتر باشه در نتیجه کاهش دیماند قراردادی باعث کاهش دیماند مصرفی میشه و هزینه برق کاهش پیدا کنه اگه دیماند مصرفی بیشتر از دیماند قراردادی بشه به احتمال زیاد جریمه خواهید شد.

چقدر دیماند شد
    علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.

دیدگاه

پاسخ : تاثیر دیماند قراردادی روی قیمت برق در قبض ؟

مصرف بیشتر هزینه بالاتر داره ولی منظور من قیمت تعرفه برق هست .

دیدگاه

مصرف بیشتر هزینه بالاتر داره ولی منظور من قیمت تعرفه برق هست .
        ولی شما تو سوالتون حرفی از تعرفه نزدین
        علی (ع)فرموده است :در علم و ادب بکوشید چه آنکه عالم ، عزیز و گرانقدر است ، اگر چه خاندان بزرگی منتسب نباشد ، اگر چه فقیر بی بضاعت باشد ، و اگرچه جوان باشد.

دیدگاه

سوال اصلاح شده:اگر دیماند قراردادی کم بشه و مصرف ثابت باشه قیمت برق کاهش پیدا میکنه یا نه؟

دیدگاه

سوال اصلاح شده:اگر دیماند قراردادی کم بشه و مصرف ثابت باشه قیمت برق کاهش پیدا میکنه یا نه؟
            به نظر من اون بستگی داره که دیماند قراردادی شما چقدر کم بشه مثلا اگه دیماند قراردادی شما 1مگا وات باشه و مصرف شما 800کیلو وات باشه بعد شما بیان دیماند قراردادیتونو از 1مگا وات به 700 کیلو وات کاهش بدین و مصرفتون همون 800کیلو وات باشه،هزینتون میره بالا و شاید بخاطره اینکه از دیماند قراردادی بیشتر مصرف کردین جریمه بشین...

دیدگاه

جدا از جریمه فرض کنیم دو تا مشترک هر کدوم 10 کیلو وات مصرف کردند ولی یکی از اینا دیماند قراردادی بالاتری داره حالا این یکی پول بیشتری میده یا نه؟

دیدگاه

کسی از تاثیر دیماند روی تعرفه اطلاعی نداره؟

دیدگاه

مثال
                  1000 کیلو وات دیماند دارید مصرفتون 500 کیلو وات ه مقداری که برای شما محاسبه میشه 900 کیلو وات ه
                  1000 کیلو وات دیماند دارید مصرفتون 10 کیلو وات ه مقداری که برای شما محاسبه میشه 900 کیلو وات ه
                  1000 کیلو وات دیماند دارید مصرفتون 990 کیلو وات ه مقداری که برای شما محاسبه میشه 990 کیلو وات ه
                  1000 کیلو وات دیماند دارید مصرفتون 1200 کیلو وات ه مقداری که برای شما محاسبه میشه 1200 کیلو وات ه در ضمن جریمه هم تعلق می گیره

بهتره که با توجه به میزان دیماند درخواستی مقدار اون رو کاهش بدید
                  در تعرفه صنعتی 2 بار در اسل این کار رایگانه
                  در تعرفه تجاری این کار با کاهش قرارداد امکان پذیره

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

تا اونجایی که من اطلاع دارم به این شکل نیست
                    مقدار دیماند هزینه ثابتی است که بستگی به مصرف ندارد و به مقدار قرت خریداری شده وابسته است
                    هزینه برق مصرفی هم جداگانه محاسبه شده و به صورت 3 تعرفه میان باری و پرباری و کم باری دقیقا بر مبنای مصرف محاسبه می شود
                    نه اینکه اگر شما فقط 10 کیلو وات مصرف کنید هزینه 900 کیلو وات از شما دریافت شود
                    الان به فایل هام دسترسی ندارم یک PDF از شرکت برق هست که نحوه محاسبه هزینه برق را بطور کامل توضیح داده است در اولین فرصت ارسال می کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jalal gilani
                      تا اونجایی که من اطلاع دارم به این شکل نیست
                      مقدار دیماند هزینه ثابتی است که بستگی به مصرف ندارد و به مقدار قرت خریداری شده وابسته است
                      هزینه برق مصرفی هم جداگانه محاسبه شده و به صورت 3 تعرفه میان باری و پرباری و کم باری دقیقا بر مبنای مصرف محاسبه می شود
                      نه اینکه اگر شما فقط 10 کیلو وات مصرف کنید هزینه 900 کیلو وات از شما دریافت شود
                      الان به فایل هام دسترسی ندارم یک PDF از شرکت برق هست که نحوه محاسبه هزینه برق را بطور کامل توضیح داده است در اولین فرصت ارسال می کنم
                      دوست عزیز مبحث دیماند مربوط به مصرف کننده های توان بالا است (بیشتر از 30 کیلو وات )
                      که هر مقداری رو مصرف کننده با شرکت برق قرارداد ببنده (دیماند) اگر بیشتر از 90 درصد توان قراردادی (دیماند) مصرف کنه مبلغ به ازای توان مصرفی رو باید پرداخت کنه اگه کمتر از 90 درصد توان قراردادی مصرف کنه در هر صورت باید 90 درصدش رو پرداخت کنه . منظور جناب باقرانی هم دیماند بوده نه مصرف ماهانه مشترک
                      موفق باشید

دیدگاه

سلام دوست عزیز پراو
                        بنده با این مبحث کاملا آشنا هستم
                        در حال حاضر در شرکت دیماند 400 آمپری که حئاکثر مقدار مجاز ترانسهای هوایی است خریداری کردهایم (260 کیلو وات ) و مقدار محاسبات دقیقا بر مبنای موارذی است که عرض کردم
                        مقادیر دقیق باید از قبض(در حل حاضر در دسترسم نیست) یا فایلی که عرض کردم خدمت شما ارایه کنم سایت پلود مناسبی نمی شناسم اگر می شناسید معرفی کنید یا در صورت تمایل بصورت ایمیل برایتان ارسال خواهم کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jalal gilani
                          سلام دوست عزیز پراو
                          بنده با این مبحث کاملا آشنا هستم
                          در حال حاضر در شرکت دیماند 400 آمپری که حئاکثر مقدار مجاز ترانسهای هوایی است خریداری کردهایم (260 کیلو وات ) و مقدار محاسبات دقیقا بر مبنای موارذی است که عرض کردم
                          مقادیر دقیق باید از قبض(در حل حاضر در دسترسم نیست) یا فایلی که عرض کردم خدمت شما ارایه کنم سایت پلود مناسبی نمی شناسم اگر می شناسید معرفی کنید یا در صورت تمایل بصورت ایمیل برایتان ارسال خواهم کرد
                          منظور شما واضح نیست ولی موردی که جناب باقرانی اشاره کردند در مورد دیماند هست که کاملا درست وطبق قوانین میباشد

دیدگاه

برای اطلاعات بالاتر می تونید با عنوان

تعرفه های برق

در اینترنت جستجو کنید
                            آخرین فایلی که من دانلود کردم مربوط به سال 87 بود و از 4 سال قبل تا الان تغییر نکرده

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X