اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسوری که با به صدا حساس؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسوری که با به صدا حساس؟

سلام
    خسته نباشید
    من می خواستم بدونم چراغ های که تو مغازه ها با بشکن روشن می شن از چه نوع سنسوری استفاده می کنند (اصلا از سنسور استفاده می کنند؟)
    ممنون برای کمکتون (اگه می تونید امروز جواب بدید)
    موفق باشید

پاسخ : سنسوری که با به صدا حساس؟

این سنسور فکر کنم به فرکانس خواستی باید حساس باشه! نمی دونم دیدید یا نه ولی توی اتاق پرو مغازه ها من دیدم حالا کسی می تونه کمک کنه یا نه؟

دیدگاه

چیز سختی نیست میتونه یه میکروفون خازنی باشه با یه فیلتر ساده

دیدگاه

سلام
        می شه لطفا بیشتر توضیح بدید میکروفن خازنی چه طوری کار می کنه؟
        مرسی

دیدگاه

سلام . می کروفون خازنی که یه نوعی از میکروفونه که با استفاده از لرزش لایه های هوایی(صوت) فاصلخه هی لایه هاش از هم کم و زیاد می شه به ای ن ترتیب ظرفیتش با فرکانس خاصی تغییر می کنه که همون فرکانس صوته.اگه هز میکروفون خازنی استفاده کنی راحت تره بهد از میکروفون می دی تو یه رده تقویت کننده ی معمولی بعدش هم با توجه به فرکانس مورد نظرت از یه فیلتر میان گذر استفاده کن هر وقت میکروفون فرکانس مورد نظر تو رو بگیره(البته تقریبا)خروجیت یه ولتاژ ظاهر میشه .
          از اینکه دیر جواب دادم عذر.

دیدگاه

خیلی راحت با یک میکروفن خازنی و یک پری آمبلی فایر میتونی بسازی.اما باید سیگنال یک بشکن رو رو اسکوپ ببینی و نسبت به اون تو خروجی تغییرات ایجاد کنی
            خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X