اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جوی استیک یا...؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جوی استیک یا...؟

سلام دوستان. نمی دونم سوالمو جای درستی مطرح می کنم یا نه. من دنبال یه ابزاری مثل جوی استیک دوربینهای هندیکم که برای زوم به کار میره هستم منتها میخوام در همه جهات عمل کنه و دقیقا مثه دوربین هندیکم با تغییر سرعت انگشت روی اون سرعت فرمانشم تغییر کنه. و همچنین بتونه 2تا جهت رو ترکیب کنه (مثلا جلو و راست).البته به فکرم رسید که با تاچ هم شاید بشه اینکارو کرد ولی دنبال یچیز عملی و بدردبخور می گردم.
    وقتي که خدا داشت منو بدرقه مي کرد بهم گفت: جايي که ميري مردمي داره که ميشکوننت ، نکنه غصه بخوري ، من همه جا باهاتم تو تنها نيستي تو کوله بارت عشق مي ذارم که بگذري، قلب ميذارم که جا بدي ، اشک ميدم که همراهيت کنه و مرگ که بدوني برمگردي پيشم.

پاسخ : جوی استیک یا...؟

نوشته اصلی توسط oranus
    سلام دوستان. نمی دونم سوالمو جای درستی مطرح می کنم یا نه. من دنبال یه ابزاری مثل جوی استیک دوربینهای هندیکم که برای زوم به کار میره هستم منتها میخوام در همه جهات عمل کنه و دقیقا مثه دوربین هندیکم با تغییر سرعت انگشت روی اون سرعت فرمانشم تغییر کنه. و همچنین بتونه 2تا جهت رو ترکیب کنه (مثلا جلو و راست).البته به فکرم رسید که با تاچ هم شاید بشه اینکارو کرد ولی دنبال یچیز عملی و بدردبخور می گردم.
    با سلام
    ماژول جوی استیک توی بازار موجوده و میتونید تهیه کنید ولی اگر دقیقا امکانات اونی که روی دوربین هست رو میخواید خب میتونید یه سر برید فروشگاه های لوازم یدکی دوربین و همونو بگیرید
    من باهاشون کار نکردم ولی درایو کردنش با میکرو نباید کار سختی باشه
    مفید بود ؟ بجای اسپم میتونید از دکمه ی تشکر استفاده کنید.
    [img width=405 height=100]http://eros8631.persiangig.com/image/pp.png[/img]

دیدگاه

من با جوی استیک کار کردم
      فقط 4 تا مقاومت 10k در 4 جهت هست که به نسبت فشار شما مقادیرشون تغییر میکنه
      مقادیر ترکیبی هم میتونید تعریف کنید برای حالت های ترکیبی حرکت :nice:
      تهران هم پشت شهرداری میتونید قطعشو پیدا کنید

دیدگاه

میتونی از دسته بازی های جوی استیک دار هم استفاده کنی
        گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X