اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار نکردن Ctrl+Left و قفل کردن صفحه ..

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار نکردن Ctrl+Left و قفل کردن صفحه ..

بعضی وقتا ترکیب Ctrl+Left(فقط این ترکیب) برای من کار نمیکنه ولی بعضی وقتا کار میکنه.
    ارسال پاسخ سریع و پیشرفته و ارسال پیام این مشکل رو دارم(بقیه جاها رو تست نکردم) . خود کلید ها مشکلی ندارن و همه جا کار میکنن. با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر امتحان کردم .. حالا کار نکردنش زیاد مهم نیست بعضی وقتا بر حسب عادت وقتی این کلید و میزنم کلا صفحه قفل میکنه (از چند ثانیه گرفته تا چند دقیقه) و چیزی نمیشه نوشت.
    ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی رو اعصابه :angry:
    مثلا الان 2 صفحه از انجمن بازه تو این صفحه که دارم مینویسم اصلا مشکلی نیست ولی اونیکی صفحه این کلید ها غیر فعالن .. hardreshresh هم توفیری نمیکنه
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

پاسخ : کار نکردن Ctrl+Left و قفل کردن صفحه ..

احتمالاً مشکل سخت افزاری از صفحه کلید شماست، با یک صفحه کلید دیگه امتحان کنید.
    این موضوع چه ارتباطی با قسمت پیشنهادات و انتقادات داره؟ بهتر بود در این قسمت مطرح میکردید.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

شاید زیر دکمه های آشغال گرفته باشه ،کیبورد رو برعکس کنید وبا یه چیزی مثل پیچ گوشتی پشتشو ضربه بزینین اگر درست نشد
      بهترین کار اینکه کیبورد رو با یه سیستم دیگه تست کنید تا معلوم بشه که ایرادش چیه[quote author=هـــادی link=topic=66615.msg389604#msg389604 date=1346255919]
      احتمالاً مشکل سخت افزاری از صفحه کلید شماست، با یک صفحه کلید دیگه امتحان کنید.
      >>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

به هر حال ممنون که جواب دادید ولی من گفتم که خود کلید ها مشکلی ندارن و کار میکنن
        این مشکل فقط تو این انجمن وجود داره

اون پست اول هیچ مشکلی نداشتم ولی الان CTRL+Left باز کار نمیکنه
        ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

اگه اینطوره پس از BB Code مربوطه استفاده کنید:
          ltr چپ به راست
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"

دیدگاه

فکر کنم منظورمو نتونستم برسونم
            ببینید همونطور که کلید های چپ و راست نشانگر متنی رو یک کاراکتر به چپ و راست حرکت میدن این ترکیب(Ctrl+Left) نشانگر رو به اندازه یک کلمه به چپ و راست حرکت میده
            "چپ به راست" بعد از نمایش تاثیر خودشو نشون میده ولی بحث من موقع نوشتن متنه در این حالت هم چپ چین یا راست چین بودن هیچ فرقی نداره .. اصلا نباید هم فرق داشته باشه چون کلا یه چیز دیگه س

---
            چند مورد رو امتحان کردم Ctrl+Left فقط وقتی کار میکنه که بخوام موضوع جدیدی ایجاد کنم در بقیه ی موارد کار نمیکنه(در این انجمن) .. به نظر میاد مشکل از سیستم من نیست و مربوط به انجمنه

دیدگاه

متوجه شدم. من الان امتحان کردم ظاهراً مشکلی نداره. در ضمن من این ترکیبو نمیدونستم فکر میکردم منظورتون Ctrl + Left Shift هست، یه چیزی هم یاد گرفتم.
              No Problem

دیدگاه

منم امتحان کردم ظاهراً مشکلی نداره ،من از این ترکیب بیشتر تو word استفاده میکنم .جالب اینجاست که از این ترکیب اصلا تو این انجمن استفاده نکردم .شما هم مثل من استفاده نکنید....
                >>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X