اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار یک آمپلی فایر ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار یک آمپلی فایر ساده

سلام دوستان
    من یه مدار آمپلی فایر ساده لازم دارم.با کمترین المان.کیفیتش خیلی مهم نیست چون جزو قسمت جانبی مداره. :question:
    زیباترین لبخند لبخند خداست

پاسخ : مدار یک آمپلی فایر ساده

بهتره این بحس رو در قسمت مربوط به خودش یهنی مدارات صوتی مطرح کنی .
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

البنه بهتر به گفته آقای gh.kh موضوع را در جای خودش پیگیری کنید ولی اگر گفتن یک کلمه کارتونا را ه میندازه من میگم

TDA2822

--------------------------- --------------------------

دیدگاه

همونطور که دوستمون گفتند از tda2822

در ضمن از این آی سی ها هم میتونین استفاده کنین tda2822m و مشابه اون ka2209 و همچنین آشنای قدیمی همه LM386
        آی سی های بالا توانی زیر یک وات دارند اگر توان بالاتری لازم دارین میتونین از TDA2003 با توان 5.5 وات
        یا TDA2005 در حالت بریج با توان حدود 18 الی 22 وات استفاده کنین
        البته اگه مورد مصرفتون رو بکین دوستان بهتر میتونن راهنمایی تون کنن

دیدگاه

ممنون از دوستان
          پیداش کردم.مدار tda2228 هم خوبه اما نمیدونم تو شهر ما پیدا میشه یا نه .واسه همین این مدار رو که با یه lm386 کوچولوی خودمون هست رو بستم.خیلی خوب هم جواب داد.خروجی هدفون لب تاپ رو به ورودیش دادم خیلی خوب جواب داد
          http://www.4shared.com/photo/gvJ2Sjua/ckt3_1.html
          در هر حال ممنون از همه دوستان

اضافه شده در تاریخ :
          سلام به به همه دوستان
          آقا من خط تلفن رو به ورودی این آمپلیفایر که نشقشو گذاشتم وصل کردم.البته با یه خازن 10نانو فاراد کوپلش کردم.حالا تا وقتی که خروجی مدار به میکرو وصل نیست که مشکلی نیست و لی به محض اینکه میکرو به خروجی مدار وصل میشه یه نویزی رو خط تلفن می افته که توسط آمپلی تقویت میشه.موندم این نویز از کجا میاد؟؟؟ :angry: آیا راهی برای از بین بردن این نویز هست.وقتی میکرو میاد وسط این نویزم سر وکلش پیدا میشه.در صورتی که میکرو هیچ ارتباطی به ورودی آمپلی و خط تلفن نداره به جز زمیناشون که یکیه.آیا راهی هست که نویز حذف بشه؟؟؟ :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javadamirpoor
            سلام به به همه دوستان
            آقا من خط تلفن رو به ورودی این آمپلیفایر که نشقشو گذاشتم وصل کردم.البته با یه خازن 10نانو فاراد کوپلش کردم.حالا تا وقتی که خروجی مدار به میکرو وصل نیست که مشکلی نیست و لی به محض اینکه میکرو به خروجی مدار وصل میشه یه نویزی رو خط تلفن می افته که توسط آمپلی تقویت میشه.موندم این نویز از کجا میاد؟؟؟ :angry: آیا راهی برای از بین بردن این نویز هست.وقتی میکرو میاد وسط این نویزم سر وکلش پیدا میشه.در صورتی که میکرو هیچ ارتباطی به ورودی آمپلی و خط تلفن نداره به جز زمیناشون که یکیه.آیا راهی هست که نویز حذف بشه؟؟؟ :cry2:
            یک سلف 30 تا 80 میکرو هانری سری کن با پایه میکرو که میره به تلفن.
            زکات علم نشر آن است
            بیشتر با من اشنا بشین :
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
            ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b e h n a m
              یک سلف 30 تا 80 میکرو هانری سری کن با پایه میکرو که میره به تلفن.
              مشکل اینجاست که من حتی وقتی مدار رو از میکرو هم قطع میکنم نویز بازم هست .فقط وقتی نویز حذف میشه که تغذیه میکرو قطع بشه فرق نمیکنه میکرو به مدار کوپل شده باشه یا کلا قطع باشه!!!! :question:

دیدگاه

با سلام احتمالا فرکانس کریستال میکرو باعث نویز تو مدارت میشه یک فیلتر بالا گذر تو تغذیه یا ورودی سیگنال آمپلی فایرت بذار ببین درست میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X