اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تست برد در تولید انبوه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تست برد در تولید انبوه

سلام

من تو فکر تولید انبوه مدار چاپی هستم کمی اطلاعات هم از مراحل دارم فقط ایده ای از تست برد ها پس زدنشون تو تیراژ بالا ندارم

لطفلا کمکم کنید
    او

پاسخ : تست برد در تولید انبوه

نوشته اصلی توسط setareh shab
    سلام

من تو فکر تولید انبوه مدار چاپی هستم کمی اطلاعات هم از مراحل دارم فقط ایده ای از تست برد ها پس زدنشون تو تیراژ بالا ندارم

قصد تولید برد چند لایه رو دارید؟با چه تیراز روزانه ای؟ چه مقدار میتونید روی بخش تست هزینه کنید؟
    زکات علم،نشر و پخش آن است.
    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

با سلام مجدد
      ممنون از این که پاسخ گو بودید .
      در وحله اول برد های تک رو در مورد تیراژهم امکاناتم دستیه و هنوز وارد بازار کار نشودم تا تقاضا با امکاناتم بسنجم تو مرحله تست تحقیقم .در مورد مراحل چاپ سیلک سوراخ کاری واسید کاری اطلاعاتی کسب کردم اما تست برد نه .مگه هزینش زیاده؟ خودم تو فکر این بودم از روی نقشه بردم طرح رسانای رو شبیه سازی کنم (مثلا با میخ شبیه طرح یرد الگو سازی کنم)به نظر تون ایده ابتدائی یا بی فایده ایه
      او

دیدگاه

برای شروع فعلا چشمی کنترل کن و فقط نیاز به یک لایت باکس داری که از پشت نور رو به فیبر بتابونه تا قطعی و یا وصلی احتمالی رو پیدا کنید.اما برای اینکه ایده ای داشته باشید نمونه رومیزی این شرکت شاید به در دتون بخوره همچنین یک سری متد عمومی هم به پیوسته که مطالعه شون برای شما خالی از لطف نیست:
        http://www.checksum.com/products/products.asp
        فایل های پیوست شده
        {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
          برای شروع فعلا چشمی کنترل کن و فقط نیاز به یک لایت باکس داری که از پشت نور رو به فیبر بتابونه تا قطعی و یا وصلی احتمالی رو پیدا کنید.اما برای اینکه ایده ای داشته باشید نمونه رومیزی این شرکت شاید به در دتون بخوره همچنین یک سری متد عمومی هم به پیوسته که مطالعه شون برای شما خالی از لطف نیست:
          http://www.checksum.com/products/products.asp
          برای موردی که فرمودید نور بتابونه به برد! برای بردهای دو رو امکانش نیست؟
          به نظر ایده جالبی برای پردازش تصویر هست!
          It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
            برای موردی که فرمودید نور بتابونه به برد! برای بردهای دو رو امکانش نیست؟
            به نظر ایده جالبی برای پردازش تصویر هست!
            چرا هست جناب آقای شفقی-حتی اگر تو زاویه بخصوصی بگیرم حتی میشود کیفیت ابکاری و نقاطی که احتمالا داخل سوراخ ها هم آبکاری نشده رو پیدا کرد.خیلی از کارگاه ها الان دارند با همین روش ها کنترل میکنند فقط برای بردهای دولایه ای که سطح مس زیاد(مثل مدارات آنتن) داشته باشند ممکنه تابش نور از پشت فایده ای نداشته باشه ولی تقریبا این روش جواب این دوست عزیزمون رو تا یکی دو سه سال اینده به راحتی میده بدون کوچکترین هزینه ای فقط نیاز به ساخت و طراحی یک لایت باکس دارند
            {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام
              ممنون از راهنمایی که کردین پگیری می کنم. مر سی
              او

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X