اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبیه سازی با نرم افزار ads

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبیه سازی با نرم افزار ads

با سلام.دوستان عزیز من چندین مدار باads شبیه سازی کردم.متاسفانه وقتی میخوام تحلیل dc انجام بدم موقع رسم نمودار هیچ شکلی نشون نمیده.مثلا Idc میخوام رسم کنم چیزی نشون نمیده.اما تو تحلیل ac هیچ مشکلی ندارم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

پاسخ : شبیه سازی با نرم افزار ads

عذر می خوام ولی سوالتون خیلی مبتدیه. پی دی اف زیر را بخون توش تحلیل دی سی را خیلی قشنگ گفته. بخونش اگه بازم سوالی موند واست بپرس.
    http://mohandesyar.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-ads/

دیدگاه

با سلام.دوست عزیز من یه مبتدی هستم.تا حالا با این نرم افزار کار نکردم اما متاسفانه موضوع پروژه کارشناسی من شبیه سازی تقویت کننده قدرت با تکنولوژی0.8 میکرومتر با ads هست.این pdf خودم دارم.مطالبش واقعا سادست اما متاسفانه من موقع تحلیل dc دچار مشکل شدم و نمیدونم چرا شکلی نشون نمیده.

دیدگاه

سلام
        من موقع شبیه سازی اسلاتور با ADS دچار مشکل شدم... گاهی وقتا خوب کار میکنه ولی گاهی هم قاطی میکنه و مرتب ایراد میگیره
        خطاش هم اینه:
        Abnormal Simulator Termination

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baharahmadi
          با سلام.دوست عزیز من یه مبتدی هستم.تا حالا با این نرم افزار کار نکردم اما متاسفانه موضوع پروژه کارشناسی من شبیه سازی تقویت کننده قدرت با تکنولوژی0.8 میکرومتر با ads هست.این pdf خودم دارم.مطالبش واقعا سادست اما متاسفانه من موقع تحلیل dc دچار مشکل شدم و نمیدونم چرا شکلی نشون نمیده.
          سلام دوست من
          چرا متاسفانه!؟ :smile:
          عکسی از صفحه شماتیک قرار بدین شاید مشکل مشخص شه ، شاید هم مشکل از نسخه نرم افزاری هستش که استفاده میکنین چون تحلیل dc همونطور هم که خودتون میدونید چندان سخت نیست
          سوالات مربوط به نرم افزار ADS رو هم در انجمن مربوطه مطرح کنید که مرتبط تر باشه
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=316.0
          حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
          خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X