اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار آمپلی فایر در حد 300 وات (RMS) برا ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار آمپلی فایر در حد 300 وات (RMS) برا ماشین

سلام دوستان لطف کنید اگه مداری سراغ دارید که حدود 200 تا 300 وات توان داشته باشه معرفی کنید .برای ماشین میخوام . تغذیه هم دوبل 70 ولت دارم(دوتا اینورتر 12 به 70 که هر کدوم راحت 250 وات میده. با هم سری میکنم) .
    راستش تاالان با همین دو تا مدار دوعدد 4192 گذاشته بودم پشت ماشین یه جانباز شاکی شده هر وقت از جلو درشون رد میشم فکر میکنه عزرائیل اومده سراغش میخوام 300 وات بندازم پشت ماشین تا دیگه شاکی نشه!

پاسخ : درخواست مدار آمپلی فایر در حد 300 وات (RMS) برا ماشین

سلام بر شما دوست عزیز
    آخرش به ما یاد ندادی ها که چه طور از پاور کامپیوتر ولتاژ بالا میگیری

عرض به حضورت که من این مدار رو مونتاژ کردم اما هنوز تستش نکردم این مدار رو هم استاد اشک تائید کردند ببین به دردت میخوره خیلی هم ساده هست و فکر کنم هزینه اش نسبت به بقیه مدارات با ماسفت کمتر باشه . البته من به جای bd139 & bd140 از mje340 & mje350 استفاده کردم. این هم لینک مدار :
    http://www.elecfree.com/circuit/inverter-power/power-amplifier-mosfet-hi-fi-300w-by-2sk1058-2sj162/
    موفق باشید :bye

دیدگاه

سلام : این مدار در هر کانال 300 وات میده

و

--------------------------- --------------------------

دیدگاه

اینورتر میگیرم آمپلی میدم. :mrgreen:
        خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

هاااااااااااااااااااا
          ای اینورترت رو ودی به ما :mrgreen:
          منم میخوام :cry2:
          میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
          به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط گـــــــــــــیــــــج
            سلام : این مدار در هر کانال 300 وات میده

و

عالیه- این همونیه که دنبالشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ashk
              اینورتر میگیرم آمپلی میدم. :mrgreen:
              قابل شمارو نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Daii-Stk
                عالیه- این همونیه که دنبالشم
                منظورت 600 واتیه یا 300 واتی ؟
                --------------------------- --------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط گـــــــــــــیــــــج
                  منظورت 600 واتیه یا 300 واتی ؟
                  من 300 وات برای یک کانال ساب در خواست کردم فوقش فعلا از یک کانالش استفاده میکنم ولتاژ خروجی هر اینورترم دقیقا 68 ولته!

دیدگاه

دایی stk جان من این امپلی که با ماسفت هست رو درست کردم فوقالعاده هست هم از لحاظ کیفیت صدا هم از لحاظ قدرت من اینو پیشنهاد میکنم تو لینک زیر
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=65938.0

دیدگاه

برو av400 رو بساز که به گفته استاد اشک حدود 300 واقعی رو میده.

ولتاژش هم با اینورتر هات میخوره.

با دوبل 70 کار میکنه.

طبق تعریف هایی که من ازش شنیدم باید بیس هارو خیلی نرم و دقیق اجرا کنه که جون میده برای ماشین
                      زکات علم نشر آن است
                      بیشتر با من اشنا بشین :
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
                      ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
                        دایی stk جان من این امپلی که با ماسفت هست رو درست کردم فوقالعاده هست هم از لحاظ کیفیت صدا هم از لحاظ قدرت من اینو پیشنهاد میکنم تو لینک زیر
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=65938.0
                        ممنون داداش من اینو قبلا ساخته بودم اما تلفاتش زیاده حال باطری رو میگیره. 4192 مصرفش از این کمتره دوکاناله توان خروجیش هم نسبت به مصرفش بیشتر از اینه !(امتحان کردم)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Daii-Stk
                          ممنون داداش من اینو قبلا ساخته بودم اما تلفاتش زیاده حال باطری رو میگیره. 4192 مصرفش از این کمتره دوکاناله توان خروجیش هم نسبت به مصرفش بیشتر از اینه !(امتحان کردم)
                          دایی جان این ماسفت دیگه معلومه توان بالایی میخواد برا راه اندازیش
                          بعد این حرفی که شما میزنید درسته 4192 bjt هست و bjt ها توان کمتری میکشن و تلفات حرارتی کمتری دارن ولی خدایش ماسفت کیفیت صدا و بیس زیبایی دارن من خودم هر کس که اینو میگفت باور نمیکردم ولی وقتی ساختم و به ساب وصل کردم کیف کردم اون موقع فهمیدم که این ماسفت چیه ولی خوب متاسفانه باید یه فکری برا حرارتش بکنیم :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
                            دایی جان این ماسفت دیگه معلومه توان بالایی میخواد برا راه اندازیش
                            بعد این حرفی که شما میزنید درسته 4192 bjt هست و bjt ها توان کمتری میکشن و تلفات حرارتی کمتری دارن ولی خدایش ماسفت کیفیت صدا و بیس زیبایی دارن من خودم هر کس که اینو میگفت باور نمیکردم ولی وقتی ساختم و به ساب وصل کردم کیف کردم اون موقع فهمیدم که این ماسفت چیه ولی خوب متاسفانه باید یه فکری برا حرارتش بکنیم :biggrin:
                            علاوه بر کوبندگی ماسفت یک ویژگی دیگه هم داره که آزمایش کردم - ساب در اثر حرکت میتونه ولتاژ برگشتی به آمپ بفرسته و در توانهای بالاتر کافیه یه لحظه ساب رو نگه دارید(موقعی که میکوبه ولوم هم تا جایی که منجر به دیستوریشن نشه) ماسفت تحمل میکنه و نمیسوزه اما 4192 میسوزه.

دیدگاه

باسلام خدمت همه ی استادان عزیز
                              کسی شکل چاپی مداربالارونداره (امپلی 300وات)اخه مبتدی هستم نمی تونم بااون عکس شکل مداروبسازم بعدم برای این امپلی چندولت برق می خوادبنده واسه ماشین می خواستم اگه اینورترمی خوادبرداونم قراربدید
                              ممنون از همه ی شما.
                              سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X