اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش کامل پرینت گرفتن در التیوم (و پر رنگ کردن پرینت جهت استفاده در روش اطو)

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اموزش کامل پرینت گرفتن در التیوم (و پر رنگ کردن پرینت جهت استفاده در روش اطو)

سلام
    مراحل پایانی کار که مربوط به پر رنگ کردن پرینت هست شاید روی پرینتر های مختلف کمی فرق کنه ولی اگه به اسم گزینه ها دقت کنید میتونید برای پرینتر های دیگه هم انجامش بدین
    ویرایش:در تنظیمات پرینتر هنگام پرینت در قسمت paper type گزینه heavy paper H رو انتخاب کنید

با سپاس

پاسخ : اموزش کامل پرینت گرفتن در التیوم (و پر رنگ کردن پرینت جهت استفاده در روش اطو)

دو لایه رو با هم پرینت میگیرید؟
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

پاسخ : اموزش کامل پرینت گرفتن در التیوم (و پر رنگ کردن پرینت جهت استفاده در روش اطو)

من که شخصا فقط لایه زیر رو پرینت میگیرم اون دو لایه که گذاشتم واسه این بود که تنظیمات لازم برای پرینت لایه رو و زیر مشخص بشه البته اگه بخواین به همین صورت دو لایه رو با هم پرینت بگیرین هم مشکلی پیش نمیاد ...
      با سپاس

دیدگاه

پاسخ : اموزش کامل پرینت گرفتن در التیوم (و پر &#158

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
        البته اگه بخواین به همین صورت دو لایه رو با هم پرینت بگیرین هم مشکلی پیش نمیاد ...
        لایه ها با هم تداخل نمیکنن؟
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نه ، چون دو printout جداگانه براشون ایجاد کردیم در دو صفحه پرینت میشن.
          برای ایجاد printout در همون محیطی که در عکس سوم نشان داده شده راست کلیک کنید و insert printout را بزنید
          با سپاس

دیدگاه

سلام علی اقا
            من تا حالا با پروتل کار نکردم با کامل شرمندگی :sad:
            حالا یه فایل دارم که اسم همه قطعات و عکسشون رو گذاشته و از رو هم رفتن .چطور میشه فقط مسیر اصلی رو برای پرینت اماده کرد؟و این شکل ها حذف بشن .یعنی همونی بشه که باید رو برد پیاده شه
            ممنون
            **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
              سلام علی اقا
              حالا یه فایل دارم که اسم همه قطعات و عکسشون رو گذاشته و از رو هم رفتن .چطور میشه فقط مسیر اصلی رو برای پرینت اماده کرد؟و این شکل ها حذف بشن .یعنی همونی بشه که باید رو برد پیاده شه
              ممنون
              سلام
              به صورت مرحله به مرحله با عکس های بالا پیش برید و به این عکس هم توجه کنید http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13467479981.png و اگر دقیقا طبق عکس لایه ها را تنظیم کنید در خروجی دو صفحه برای شما پرینت میگرد که صفحه دوم مربوط به چاپ برد(قسمت زیر) هست
              با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                سلام علی اقا
                ممنون
                سلام
                شما برای پرینت نیازی به Top OverLayer یا لایه های دیگه ندارید
                برای برد 1 رو یا Top Layer یا Bottom Layer نیاز دارید و Multi Layer برای سوراخ کاری و برای پرینت گرفتن فقط همین لایه ها رو انتخاب کنید
                اگه مراحلشو بلد نیستید بگید تا کامل توضیح بدم براتون
                درایور شبکه و nRF24L01
                کاتالوگ محصولات
                کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
                شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
                فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

سلام
                  فیلم زیر رو دانلود کنید
                  http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13481869221.rar
                  با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                    خیلی ممنون میشم اگه توضیح بدید
                    علی جان زحمتشو کشید
                    توی فیلم ببین لایه هایی که نیاز داری Print گرفته شن رو Add میکنی
                    برای سوراخ ها میتونی Multi Layer رو هم Add کنی یا همون تیک Holes رو بزنی
                    اگر فقط مثلا بخوای Top OverLayer رو پرینت بگیری تا نوشتنی ها رو بزنی روی PCB فقط همون لیر رو Add کن
                    جدیدا پرینترایی هست که باش کارت دانشحویی و کارت سوختو اینا میزنه
                    با اینا راحت میشه روی PCB پرینت گرفت و توضیحاتو نوشت
                    درایور شبکه و nRF24L01
                    کاتالوگ محصولات

دیدگاه

سلام .علی اقا و اقا بسطام اگه واستون امکانش هست یه تاپیک جدید باز کنید و گام به گام پروتل رو اموزش بدید و به صورت پرسش و پاسخ باشه و با هم بریم جلو
                      دیگر دوستان هم که میتونن پروتل رو اموزش بدن تقاضا میکنیم بیان
                      ممنون از شما
                      **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                        سلام .علی اقا و اقا بسطام اگه واستون امکانش هست یه تاپیک جدید باز کنید و گام به گام پروتل رو اموزش بدید و به صورت پرسش و پاسخ باشه و با هم بریم جلو
                        دیگر دوستان هم که میتونن پروتل رو اموزش بدن تقاضا میکنیم بیان
                        ممنون از شما
                        شما اولین سوالو مطرح کن تاپیکشو بزن ما بتونیم جواب میدیم
                        اما این که از اول آموزش بدیم من که واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و به کجا برسونمش :sad:
                        اما سوالی باشه میتونم جواب بدم
                        درایور شبکه و nRF24L01
                        کاتالوگ محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Bastam (بسطام)
                          شما اولین سوالو مطرح کن تاپیکشو بزن ما بتونیم جواب میدیم
                          اما این که از اول آموزش بدیم من که واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و به کجا برسونمش :sad:
                          اما سوالی باشه میتونم جواب بدم
                          من یه تاپیک جدا میزنم.اول یه کم در مورد امکانات و منو هاش برامون بگید یه کم از میانبر ها بعد هم از پروژه های ساده تک لایه تا پیشرفته چند لایه
                          قبلش یه شماتیک اماده میکنیم مهم نیست چی .بعد پی سی بی شو میزنیم و همینطور مثال سخت تر وترفندهای جدید تر رو یاد میگیریم

اینم لینک تاپیک
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=67504.0#new
                          **** k i n j ****

دیدگاه

میشه دوباره توضیح بدین؟
                            ببینین من میخوام Top Layer و Top Overlay رو با هم پرینت بگیره.طوری که Top Overlay روی Top Layer چاپ بشه.چیکار کنم؟
                            یه سوال! Viaها که Multi Layer هستن تو این پرینتی که من میخوام میوفتن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط el-mo

میشه دوباره توضیح بدین؟
                              ببینین من میخوام Top Layer و Top Overlay رو با هم پرینت بگیره.طوری که Top Overlay روی Top Layer چاپ بشه.چیکار کنم؟
                              یه سوال! Viaها که Multi Layer هستن تو این پرینتی که من میخوام میوفتن؟
                              چیزای عجیبی شما میخواید
                              برای کار با اتو باید چیزایی که قراره از روی مس در بیاد توی پرینت بیوفته و برای همین فقط مثلا Top Layer یا Botom Layer رو استفاده میکنیم + Multi Layer
                              بعد که PCB درست شد برای مارکاژ روی مدار از Top OverLayer استفاده میکنیم و این 2تا باید جدا از هم باشن
                              ولی این که توی 1 پرینت شما هر 2تا رو میخواید چیکار کنید خدا میدونه چرا
                              http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13481869221.rar
                              ولی بازم برای این کار توی فیلمی که دوستان قرار دادن هر 2تا رو Add کنید چیزی میخواید در میاد و این که Via ها هم اگر Multi Layer رو اضافه کنید چاپ میشن
                              درایور شبکه و nRF24L01
                              کاتالوگ محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X