اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کوره در تولید انبوه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کوره در تولید انبوه

سلام

دوستان امروز رنگ سلدر سفارش داده بودم به دستم رسید رنگ پنگوئن یه ماده سخت کننده هم توش بود
    بالاخره با مدل های مختلفی که تست زدم تقریب قلقش دستم امد حالا مشکل خشک کردنشو دارم می خوام از توستر یا فر برای خشک شدن سلدر روی فیبرام استفاده کنم اما نمیدونم چه جوری فیبرا رو توشون بچینم یا می شه براشون قالب بسازم ؟اگه آره چه جنسی باشن ؟
    او

پاسخ : کوره در تولید انبوه

اگه چیزی که خریدید شامل یک قوطی فلزی 750 گرمی با یک قوطی مشکی پلاستیکی 250 گرمی (داخلش یه ماده سفید رنگ) باشه میتونید با نگاه کردن به ویدیو زیر روش کارو کامل یاد بگیرید

lpkf.com/products/rapid-pcb-prototyping/solder-masks-legend-printing/index.htm

http://www.lpkf.com/products/rapid-pcb-prototyping/solder-masks-legend-printing/index.htm

این مرکب فقط با استفاده از لامپ UV ظاهر میشه و یه جورایی شبیه کار با لامینت یا اسپری POSITVE 20 هست

دیدگاه

شاید بهترین راهی که بشه راهنمائی کرد اینه که از فروشنده تون دیتا شیت رنگ رو بگیرید و یا اینکه ببینید روی قوطی رنگ چی نوشته(قوطی بزرگتر) اگر روی قوطی بزرگتر نوشته بود که فتو ایمیجه اون لینکی که دوستمون بهتون دادند میتونه بهتون کمک زیادی کنه و ایده بهتون بده و اگر هم نوشته بود که رنگ کوره ای هستش که داستانش فرق داره. البته قاعدتا نباید رنگ فتو ایمیج بهتون داده باشند..حالا کدومشه
      زکات علم،نشر و پخش آن است.
      {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

میگم سلدر همون رنگ سبز یا قرمزی هست که پشت فیبرا میزنن برای محافظت مس؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
          میگم سلدر همون رنگ سبز یا قرمزی هست که پشت فیبرا میزنن برای محافظت مس؟
          بله

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
            شاید بهترین راهی که بشه راهنمائی کرد اینه که از فروشنده تون دیتا شیت رنگ رو بگیرید و یا اینکه ببینید روی قوطی رنگ چی نوشته(قوطی بزرگتر) اگر روی قوطی بزرگتر نوشته بود که فتو ایمیجه اون لینکی که دوستمون بهتون دادند میتونه بهتون کمک زیادی کنه و ایده بهتون بده و اگر هم نوشته بود که رنگ کوره ای هستش که داستانش فرق داره. البته قاعدتا نباید رنگ فتو ایمیج بهتون داده باشند..حالا کدومشه
            با سلام دوباره
            رنگم کوره ایه واسه چاپشم مایع داخل قوطی کوچیکه رو که حالت روغنی ومتمایل به رنگ کرم با رنگ اصلی بادرصدی قاطی کردم رو فیبر زدم با هوای سشوار خشک نشود رو حرارت مستقیم اجاق گرفتم خشک شد
            با حلالم روش کشیدم نرفت ولی با این کار فیبرم خراب شد حرارت زیاد باعث شد مس های فیبر زیرشون حبابی بشه حالا نمیدونم فیبرا مو زدم چه جوری خشک کنم می دونم از فر و توستر به جای کوره های اصلی استفاده می کنند .ولی نمی دونم فیبرا رو چه جوری تو شون بچینم تو فکر یه نوع قالب مستطیل شکلم که روش دندونه دندونه داشته باشه و فیبرا مثل ظرف های آشپز خونه تو جای ظرفی پشت سر هم تو این دندونه ها قرار بگیره
            واز دو طرف این قالب مستطیلی تو فر یا توستر تعبیه بشه . حالا نمی دونم جنس قالبم چی باشه پلاستیکی
            یا فلزی چه جنسی باشه تا فیبرا آسیب نبینن و خود قالبم تو حرارت خراب نشه ؟ اصلا این فکر خوبی هست؟
            راستی فیبرای که با رنگ کورهای چاپ می شن چند دقیقه باید حرارت داد این بستگی به مارک رنگ داره؟
            از شما mahdi421ممنون که راهنمایی کردین

او

دیدگاه

عزیز این رنگ ها به رنگ های uv معروفند و با نور uv خشک میشوند .
              تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
              داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

رنگم کوره ایه با عنوان رنگ کوره ای خریدم شما به خاطر سخت کنندش میگین uvایه سخت کنندش تو یه قوطی سفید رنگه
                او

دیدگاه

نوشته اصلی توسط setareh shab
                  رنگم کوره ایه با عنوان رنگ کوره ای خریدم شما به خاطر سخت کنندش میگین uvایه سخت کنندش تو یه قوطی سفید رنگه
                  شما با اینکه به چه عنوانی بهتون فروختند توجه نکنید ببینید روی قوطی رنگ چی نوشته اگر کوره ای باشه که هاردنر یا همون سخت کننده اش که تو ظرف کوچکتری هست باید شبیه عسل باشه نه اینکه کرم رنگ اما برای اینکه بتونید فیبرهاتون رو توی کوره خشک کنید اصولش اینه که رک هائی از جنس استیل مثل چیزی که تو تصویر لینک زیر میبینید داشته باشید اما ایده خودتون هم جالبه پیشنهاد میکنم از فیبر استخوانی نسوز یا کائوچوی نسوز که تو تهران لا له زار میتونید پیدا کنید استفاده کنید :
                  http://www.cgi-americas.com/Products/200/SMO-7A-Solder-Mask-Curing-Oven/
                  اما قبل از هر چیز از نوع رنگ مطمئن شو چون اگر کوره ای باشه یا اینکه فتو ایمیج باشه داستان هر کدومش با اون یکی فرق داره اما بهترین گزینه رنگ انتخابی برای شما به نظر من استفاده از رنگهای تک جزئی یو وی ست...موفق باشید
                  {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
                    شما با اینکه به چه عنوانی بهتون فروختند توجه نکنید ببینید روی قوطی رنگ چی نوشته اگر کوره ای باشه که هاردنر یا همون سخت کننده اش که تو ظرف کوچکتری هست باید شبیه عسل باشه نه اینکه کرم رنگ اما برای اینکه بتونید فیبرهاتون رو توی کوره خشک کنید اصولش اینه که رک هائی از جنس استیل مثل چیزی که تو تصویر لینک زیر میبینید داشته باشید اما ایده خودتون هم جالبه پیشنهاد میکنم از فیبر استخوانی نسوز یا کائوچوی نسوز که تو تهران لا له زار میتونید پیدا کنید استفاده کنید :
                    http://www.cgi-americas.com/Products/200/SMO-7A-Solder-Mask-Curing-Oven/
                    اما قبل از هر چیز از نوع رنگ مطمئن شو چون اگر کوره ای باشه یا اینکه فتو ایمیج باشه داستان هر کدومش با اون یکی فرق داره اما بهترین گزینه رنگ انتخابی برای شما به نظر من استفاده از رنگهای تک جزئی یو وی ست...موفق باشید
                    سلام
                    ممنون از اینکه راهنمایم می کنید علت این که مگین از رنگ های تک جزئی uvاستفاده کنم چیه ؟من شناختی از این نوع ندارم این رنگ ها تو تیراژ بالا پاسخ گو هستند؟ مزییتی نسبت به رنگ های کورهای دارند؟
                    میشه لطف کنید اگه آدرس دقیق تری از جاهای که فیبر استخوانی نسوز یا کائوچوی نسوز می فروشن در اختیارم بزارین .اسم پاساژ و.....
                    او

دیدگاه

راستی اگه بخوام تصویری تو سایت بزارم چه کار باید بکنم
                      او

دیدگاه

آقا منم دنبال این رنگ های UVآ‌هستم لطفا کسایی که استفاده کردن قیمت و آدرس رو اعلام کنن
                        با تشکر

جناب setareh shab برای قرار دادن عکس تو سایت باید عکستون رو تو یه جایی پ کنید بعد لینکشو اینجا قرار بدین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط setareh shab
                          سلام
                          ممنون از اینکه راهنمایم می کنید علت این که مگین از رنگ های تک جزئی uvاستفاده کنم چیه ؟من شناختی از این نوع ندارم این رنگ ها تو تیراژ بالا پاسخ گو هستند؟ مزییتی نسبت به رنگ های کورهای دارند؟
                          میشه لطف کنید اگه آدرس دقیق تری از جاهای که فیبر استخوانی نسوز یا کائوچوی نسوز می فروشن در اختیارم بزارین .اسم پاساژ و.....
                          رنگهای یو وی نسبت به رنگهای دیگر برای شما از هر لحاظ مزیت داره:قیمت-سرعت-تک جزئی بودن اون و در نتیجه استفاده بهینه از کل رنگ-ارزونتر بودن ساختن یک کانوایر کوچک یو وی نسبت به ساختن یک کوره پخت رنگ و ....تنها عیبشون نسبت به بقیه رنگ ها مات بودنشونه چون رنگهای دیگه بعد از اتمان مرحله پخت به شکل شیشه ای هستند و نمای بهتری به برد میدن

تو لاله زار بپرسی راهنمائیتون میکنند ما چون مصرفی نداریم آدرسی هم قاعدتا من نمیتونم بهتون بدم این صرفا یک ایده بود و گرنه رک های ما از جنس استنسیل استیل هستند که تو لینک فوق دیدید..موفق باشید
                          {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

تمامی رنگ های uvنسوز هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اینکه موقع خرید باید ذکر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه مشاغلی ازش استفاده می کنند(برای پیدا کردن محل خرید)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رنگهای نسوز دمای کاریشون چقدره ؟؟؟؟؟؟؟مثلا نمیشه از رنگهای استفاده شده درر تاسیسات گرمایشی استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                            ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400
                              تمامی رنگ های uvنسوز هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اینکه موقع خرید باید ذکر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه مشاغلی ازش استفاده می کنند(برای پیدا کردن محل خرید)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رنگهای نسوز دمای کاریشون چقدره ؟؟؟؟؟؟؟مثلا نمیشه از رنگهای استفاده شده درر تاسیسات گرمایشی استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              نه دوست من از هر رنگی نمیشه استفاده کرد.منظور ما فقط رنگهای یو وی مخصوص مدارچاپی هست تو خیابون جمهوری تهران به وفور پیدا میکنید
                              {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X