اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی مبدل USB به RS485

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی مبدل USB به RS485

سلام
    من می خوام یه مبدل USB به RS485 طراحی کنم ( ای سی مبدل FT232RL هستش). تو شماتیکی که بنده پیدا کردم از پایه ی TXDEN برای فعال یا غیر فعال کردن حالت ارسال و دریافت استفاده شده. حالا می خواستم بدونم این پایه چطور فعال و غیر فعال میشه؟ ایا خودش به صورت اتوماتیک تغییر حالت میده و یا روش خاصی داره؟
    با تشکر
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

پاسخ : طراحی مبدل USB به RS485

واقعا بی نهایت از کمک دوستان ممنون :cry:
    خودم پیداش کردم. موقعی که از این پین به عنوان فعال ساز استفاده میشه در حالت عادی مقدار یک رو داره اما موقعی که می خواین دیتا رو ارسال کنید به صورت لحظه ای صفر میشه و مجددا به حالت پیش فرض برمی گرده. شکر خدا مشکل من با RS485 هم تا اینجا حل شد. :nice: :nice:
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : طراحی مبدل USB به RS485

مشکل فیدبک نداری؟
      من تازه درست کردم ولی مشکل فیدبک داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X