اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

TMS320F2812 پروگرامر کامپایلر و JTAG

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

TMS320F2812 پروگرامر کامپایلر و JTAG

سلام
    در مورد TMS320F2812 هر چی دارید رو کنید و لینک بدهید که خیلی ها نیاز دارند!

کامپایلر -- پرو گرامر -- JTAG و کتاب و...

خدا خیرتون بده! :mrgreen:

پاسخ : TMS320F2812 پروگرامر کامپایلر و JTAG

با کمال تاسف اتاق DSP با کمبود نیرو های متخصص رو برو شده دوستان با سوادی بودند در گذشته که مطالب خوبی می نوشتند اما از تخصص آنها استقبال نشد و رفته رفته از این اتاق جدا شدند و دیگر مطلب نمی نویسند جدا جا یشان خالیست :cry2: :cry2:

با سواد ناقصم این اطلاعات کوتاه را می توانم به شما بدهم
    1- کامپایلر Code Coposer Studio V3.1 یا V3.3 قابل تهیه از فروشگاه جوان الکترونیک (جناب قنبری به قیمت 18000 تومان :eek: ) هم کامپایلر است هم امولاتور یا می تونی از Emule دانلود کنی (500MB) :eek:
    2-پروگرامر و امولاتور آن را ایران الکترونیک داره (یه کم گرون میده الان حضور ذهن ندارم ) پروگرامر آن را خودت می توانی بسازی (مدار آن تو شبکه است الان لینک خاصی مد نظرم نیست ولی دیدم) اما پروگرامری که امولاتور هم داشته باشه بعید می دانم ولی ست کامل SDK (استارتر کیت و امولاتور) آنرا ایران الکترونیک میده 800000 تومان :eek: :eek:
    3- سری به سایت www.ti.com بزن به خیلی از سوالاتت جواب میده PDF های خوبی هم داره بجای کتاب آنها را بخوان من کتاب خاصی در مورد TMS320C28xx سراغ ندارم Help خود Code Composer Studio هم خیلی خوب و کامله به همه سولات شما جواب میده و همچنین Example های خوبی هم داره.

سربلند باشید. :nice:

توان هر کس به وسعت همت اوست امام علی (ع)

دیدگاه

با سلام .من قراره به عنوان پروإ¾ژه یه بورد dsp آماده کنم . کسی میدونه چه تراشه ایی تو بازاره ایران موجوده .لطفا راهنمایی کنید .

دیدگاه

سلام
        من هم تازه کامپایلر رو خریدم اما نمیدونم جه جوری باید کار کنم کسی میتونه کمک کنه

با تشکر
        >>>>> اللهم عجل لولیک الفرج <<<

لطفا براي تشكر از امتياز مثبت استفاده بفرماييد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X