اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد ایجاد برنامه wince در c#2010

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد ایجاد برنامه wince در c#2010

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان . میخواستم بدونم چجوری میشه تو C# 2010 برنامه ای نوشت که روی wince7 قابل اجرا باشه ممنون.(من تو قسمت اسجاد پروژه هیچ قسمتی مرتبط با smart device پیدا نکردم!)
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر

پاسخ : کمک در مورد ایجاد برنامه wince در c#2010

wince7 رو نمیدونم اما برای کار با wince6 مجبور بودم Visual Studio 2005 رو نصب کنم. چون تو VS بالاتر Smart Device نبود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
      wince7 رو نمیدونم اما برای کار با wince6 مجبور بودم Visual Studio 2005 رو نصب کنم. چون تو VS بالاتر Smart Device نبود.
      والا داداش من تو سایت میکروسافت نگاه کردم دیدم که یه SDK داره که اونو دانلود میکنیم واسه 2010 و 2012 و 2008 . اسمارت دیوایس میاره میخواستم یدونم با این کار میشه؟ البته برای 2010 یاس sp1 هم روش نصب باشه .
      حالا من برنامه و اموزش اندروید رو گرفتم میخوام رو arm11 پیاده کنم . به نظرت اندروید بهتره یا wince7?
      هيتلر

دیدگاه

wince7 رو هنوز ندیدم. اما wince6 که چنگی به دل نمیزد.
        اگه لینوکس کاری برو سراغ اندروید وگرنه با همون wince7 کار کن.
        ببخشید که نتونستم کمکی کنم. موفق باشی عزیز.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
          wince7 رو هنوز ندیدم. اما wince6 که چنگی به دل نمیزد.
          اگه لینوکس کاری برو سراغ اندروید وگرنه با همون wince7 کار کن.
          ببخشید که نتونستم کمکی کنم. موفق باشی عزیز.
          قربونت . نه لینوکس کار نیستم . اما میخوام برم سراغ اندروید . مشکلی هست بت ویندوز برم سراغ اندروید که من اطلاع ندارم؟ :question:
          هيتلر

دیدگاه

دوستان کسی نیست کمک کنه؟ :cry2: من سرعت کافی ندارم برای دانلود . اگه whindows phone sdk رو بگیرم از میکروسافت میشه باهاش برنامه نوشت؟ widos phone sdk 7 میتونه واسه windows ce 5 هم کار کنه؟ به غیر sp1 چی مورد نیازه برای شبیه سازی؟ خواهش میکنم کمک کنید . میخوام روی پردازنده arm 11 سوارش کنم اما هیچ اطلاعاتی از windows phone ها ندارم همه اموزشای نت هم در مورد VS2005 هست . :cry2:
            هيتلر

دیدگاه

ببین عزیز ، واسه wince6 کلی بند و بسای باید نصب میکردیم. نزدیک به 4 تا DVD . اما wince7 رو نمیدونم.همش هم لازم بود.
              یه سر برو فروشگاه جوان الکترونیک ، فکر کنم اونجا بتونن کمکت کنن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                ببین عزیز ، واسه wince6 کلی بند و بسای باید نصب میکردیم. نزدیک به 4 تا DVD . اما wince7 رو نمیدونم.همش هم لازم بود.
                یه سر برو فروشگاه جوان الکترونیک ، فکر کنم اونجا بتونن کمکت کنن.
                حتما این کارو میکنم . ممنون
                هيتلر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X