اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین منبع مطالعه درس سیگنال واسه ارشد برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین منبع مطالعه درس سیگنال واسه ارشد برق

سلام
    بهترین منبع مطالعه درس سیگنال واسه ارشد برق که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست سالهای قبل و تالیفی خوبی داشته باشه کدوم کتابه؟

پاسخ : بهترین منبع مطالعه درس سیگنال واسه ارشد برق

نوشته اصلی توسط احسان *
    سلام
    بهترین منبع مطالعه درس سیگنال واسه ارشد برق که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست سالهای قبل و تالیفی خوبی داشته باشه کدوم کتابه؟
    با سلام .

حالا بهترین رو که نمیدونم ولی این کتاب که تالیف استاد تقدسی هم هست به نظرم کتاب خوبی باشه . توی وبلاگشون برای اشنایی با کتاب 80 صفحه اولش رو برای دانلود قرار دادند که بتونید مطالعه کنید و خواستید بعد بخرید و هم چنین فهرست مطالب کتاب هم هست این لینک رو ببینید :

http://mtsignal.blogsky.com/1391/04/21/post-71/

===================================

همزمان که کتاب رو می خونید ( یا حالا هر کتابی دیگه ای ) می تونید سوالاتتون رو از شخص خودشون بپرسید . و واقعا هم جواب میدن چون خودم یه 15 باری ایمیل زدم ( شاید هم بیشتر :mrgreen: ) و سوال کردم جواب دادند .
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

من سیگنال 70 زدم فقط هم مومن زاده رو خوندم جلدش نارنجیه انتشارات پوران پژوهش
      انما الحیوة عقیدة و جهاد

دیدگاه

بهترین منبع کتاب سیگنال انتشارات پوران پژوهش تالیف آئین اکبری هنجنی است.البته بانک تست پوران پژوهش تالیف مومن زاده و کتاب"تجزیه و تحلیل سیستم ها" در انتشارات "راهیان ارشد" تالیف "امیرعلی مومن زاده و حسین بخشی گلستانی" توصیه میشه. وقتتون رو با کتابای دیگه تلف نکنید. اگه میخواید بیشتر وقت بزارید برید دنبال تمرین های اپنهایم و سری شومز. :twisted: :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
          بهترین منبع کتاب سیگنال انتشارات پوران پژوهش تالیف آئین اکبری هنجنی است.البته بانک تست پوران پژوهش تالیف مومن زاده و کتاب"تجزیه و تحلیل سیستم ها" در انتشارات "راهیان ارشد" تالیف "امیرعلی مومن زاده و حسین بخشی گلستانی" توصیه میشه. وقتتون رو با کتابای دیگه تلف نکنید. اگه میخواید بیشتر وقت بزارید برید دنبال تمرین های اپنهایم و سری شومز. :twisted: :nerd:
          با سلام .

به نظرم من کتاب اکبری هنجنی یه جورایی خلاصه برداری هست . از اونجایی که اکثر دانشگاه ها درس سیگنال رو تمام سرفصل هاش رو تدریس نمی کنند به نظرم برای کسایی این کتاب مناسب هست که روی مباحث تسلط کافی رو داشته باشند . ولی کتاب اقای مومن زاده رو هم دیدم اون هم برای کنکور مناسب هست . ولی باز هم به نظرم استاد تقدسی زبان بیان مطالبشون خیلی ساده هست و قابل هضم .
          مصادیق اظهار محبت به همسر
          بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
          ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
          اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

سیگنال سیستم که میشد گفت من تو لیسانس فقط اسمشو یاد گرفتم(جدا میگم) هیچی نخوندم
            جزوه یه آقایی تو پارسه درس میداد(البته فکر کنم استادش الان عوض شده) و به صورت کتاب پارسه در اومده بود رو خوندم
            تقریبا همون اپن هایم بود اما ایشون لطف کرده بود دسته بندی خوبی کرده بودند
            و بعد از 3 4 بار که کتابو خوندم میشد گفت دستم اومده بود که چی به چیه
            فقط اینگه بتونید چواب مسئله های های نشده سیگنالو از یکی از بچه هایی که کلاسشو رفته بگیرید دیگه کاری نداره

دیدگاه

سلام
              بچه ها فقط من این درس رو نمیفهمم یا همه همینجوری هستند ؟
              چه جوری باید این درس رو پاس کرد ؟
              ممنون
              * هر گاه خدا بخواهد بنده اي را خوار كند، دانش را از او دور سازد.
              * سخن بگوييد تا شناخته شويد، زيرا كه انسان در زير زبان خود پنهان است.
              *بدترين دوست،آ‌ کسی است که براي او به رنج و زحمت افتي.
              حضرت علی(ع)
              آموزش AVR به ساده ترین زبان ممکن : Noise.Blog.IR

دیدگاه

نوشته اصلی توسط coloop
                سلام
                بچه ها فقط من این درس رو نمیفهمم یا همه همینجوری هستند ؟
                چه جوری باید این درس رو پاس کرد ؟
                ممنون
                این درس که چیزی نداره. ریاضی محضه البته از نوع شیرینش. بهتره همزمان با استاد پیش برید. کتاب سیگنال اپنهایم کافیه، البته تمرین ها رو هم باید حل کنی (کتاب حل المسائل هم داره). شباهت ها و تفاوت ها ممکنه کمی گیج کننده باشه که با تسلط به موضوع و حل تمرین های زیاد و متنوع و خلاصه نویسی حل میشه.
                لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نظر ها متفاوته و بسته به سطح سیگنالی داره که شما خوندید در مقطع لیسانس بر میگرده اما من خیلی از کتاب ها رو دیدم و خوندم . بنظرم کتاب آقای بخشی گلستانی و مومن زاده از همه جامع تر و کامل تر بود چه برای اون هایی که می خوان درصد بالایی بزنن چه برای اون هایی که تازه می خوان راه بیفتن در درس سیگنال . اون هایی که یه خورده بیس داشته باشن با این کتاب می تونن به درصدی بالای 50 فکر کنن.

دیدگاه

نظر شخصی من و چند تا از اساتید بنام،مطالعه کتاب آقای مومن زاده از راهیان ارشد و برای کلاس موسسه پارسه هست.بینش هم بد نیست.

دیدگاه

با سلام

دوستان گرامی 2 تا سوال داشتم.
                      اول اینکه از اخرین پست 1 سال گذشته, این منابع هنوز هم معتبر هستند؟
                      دوم کتاب آقای آئین اکبری ذکر شده انتشارات پوران مد نظره یا راهیان ارشد؟

دیدگاه

کتاب هایی که دوستان گفتن همه معتبره. در مورد آقای اکبری ، کتاب پوران پژوهش منظورم بود. نمیدونم ایشون کتاب راهیان ارشد داره یا نه!!!

دیدگاه

کتاب آقای تقدسی معرکست
                          توی دانشگاه ما تقریبا هیچی سیگنال درس ندادن
                          من این کتاب رو خوندم(فقط همین ) توی کنکور ارشد امسال از دوازده تا تست یازده تا رو زدم
                          اون یکی رو که هم نزدم جواب تو گزینه ها نبود!!!!
                          هر چه تلاش کنی
                          همان میزان نتیجه می گیری

دیدگاه

سلام
                            ببخشید نظر شما در مورد درس تجزیه بین تقدسی و کهن چیه؟ (کلاس کنکوری یا جزوه کنکوری یا ...)

دیدگاه

به نظر من تقدسی بهتره هم کتاب و هم کلاس
                              هر چه تلاش کنی
                              همان میزان نتیجه می گیری

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X